Metal Rzeki Wielkie - LKS Kamienica Polska


Metal Rzeki Wielkie
Metal Rzeki Wielkie Gospodarze
1 : 5
0 2P 3
1 1P 2
LKS Kamienica Polska
LKS Kamienica Polska Goście

Bramki

Metal Rzeki Wielkie
Metal Rzeki Wielkie
METAL RZEKI WIELKIE (RZEKI WIELKIE, GŁÓWNA 10)
90'
Widzów:
LKS Kamienica Polska
LKS Kamienica Polska

Skład wyjściowy

Metal Rzeki Wielkie
Metal Rzeki Wielkie
LKS Kamienica Polska
LKS Kamienica Polska


Skład rezerwowy

Metal Rzeki Wielkie
Metal Rzeki Wielkie
LKS Kamienica Polska
LKS Kamienica Polska

Sztab szkoleniowy

Metal Rzeki Wielkie
Metal Rzeki Wielkie
Imię i nazwisko
Janusz Bławat Trener
LKS Kamienica Polska
LKS Kamienica Polska
Imię i nazwisko
Artur Minkina Trener
Wojciech Musiał Kierownik drużyny

Relacja z meczu

Autor:

Kamil Szymczak

Utworzono:

09.09.2018

W drugą sobotę września nasz zespół czekał bardzo ciężki wyjazd do Rzek Wielkich. Miejscowy Metal to beniaminek tegorocznych rozgrywek A-klasy,który do sobotniego popołudnia nie przegrał jeszcze meczu. Głównym architektem dobrej formy gospodarzy jest Marcel Mielczarek,napastnik,który w 3 meczach zdobył pięć bramek i przewodził w klasyfikacji strzelców. Na inauguracje sezonu Metal wygrał w Koniecpolu z miejscową Pilicą 3:1, kolejne dwie kolejki to w sumie dwa punkty. Remis przed własną publicznością z Czarnymi Starcza 2:2 oraz wyjazdowy remis w Złotym Potoku 3:3. 

Kamieniczanie z kolei świetnie rozpoczęli sezon 2018/2019. Dwie wygrane przed własną publicznością z Jurą Niegowa 5:3 oraz Dąbrowianką Dąbrowa Zielona 5:1 pozwalały liczyć na dobrą grę z naszej strony. W porównaniu z ubiegłotygodniowym spotkaniem z Dąbrowianką w naszym zespole doszło do jednej zmiany. W bramce Mateusza Kępkę zastąpił Mateusz Maciński. Plan na mecz był bardzo prosty,zatrzymać Mielczarka i jak najszybciej ustawić wynik spotkania. 

Od początku spotkania,gra była bardzo wyrównana. Obie drużyny za wszelką cenę chciały zdobyć bramkę,dającą prowadzenie. Pierwszy cios w meczu wyprowadzili goście spotkania. W 6.minucie meczu świetne podanie z głębi pola wykorzystał Przemysław Sikora,który strzałem lewą nogą dał nam prowadzenie. Niestety,dwie minuty później zamieszanie pod polem karnym kamieniczan wykorzystał Jakub Posak. Kolejne minuty to znów wyrównana walka i akcje z obu stron. Zespół Artura Minkiny w pierwszej połowie nie miał szczęścia. Strzały na bramkę gospodarzy zatrzymywały się na bramkarzu,obrońcach lub na poprzeczce. Pierwsza połowa zakończyła się naszym prowadzeniem 1:2 W 35.mincuie czwarte trafienie w tym sezonie zanotował Bartosz Hacaś. Od początku drugiej połowy w bramce,niepewnego tego dnia Mateusza Macińskiego,zmienił Mateusz Kępka a już kilka sekund po wznowieniu gry świetne podanie na lewe skrzydło przejął Radosław Karasiński,minął swojego rywala i niemal do pustej bramki trafił,po raz drugi w tym meczu i po raz piąty w sezonie Bartosz Hacaś.

Przez kolejne minuty mecz znów się wyrównał, gospodarze za wszelką cenę chcieli wrócić do gry o 3 punkty. Plany pokrzyżowała czerwona kartka w 60. minucie dla Norberta Chmielarza a dwie minuty później na 4:1 z rzutu karnego podwyższył Cyprian Neugebauer.

Od tego momentu nasz zespół kontrolował pozostałą część meczu utrzymując się przy piłce przez bardzo długi czas. Ostatni cios w meczu zadał wprowadzony w drugiej połowie Marcel Dobosz.Po kolejnym świetnym dograniu z lewej strony boiska nie dał szans bramkarzowi pewnie umieszczając piłkę w bramce. 

Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:1 i biorąc pod uwagę pozostałe wyniki 4. kolejki staliśmy się liderami tabeli i jedyną drużyną,która w tym sezonie jeszcze nie straciła punktów! 

Za tydzień na Magazynową 1 przyjedzie drugi z beniaminków - Start Soborzyce,który w sobotnie popołudnie wygrał na własnym boisku z KS Złoty Potok 2:1. 

Metal Rzeki Wielkie - LKS Kamienica Polska 1:5 (1:2)

6' - Przemysław Sikora 

8' - Jakub Posak

35' - Bartosz Hacaś

46' - Bartosz Hacaś 

62' - Cyprian Neugebauer 

80' - Marcel Dobosz 

Komplet wyników sobotnich meczów : 

Kmicic Kruszyna - Pilica Koniecpol 4:0 

LZS Mrzygłód - Czarni Starcza 5:0 

Sokół Olsztyn - GKS Unia Rędziny 2:0

Start Soborzyce - Złoty Potok 2:1 

Metal Rzeki Wielkie - LKS Kamienica Polska 1:5 
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Jura Niegowa (Niedziela,9 września,godz. 17:00)

Sparta Szczekociny - Orkan Rzerzęczyce (Niedziela,9 września,godz. 17:00)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości