Daleki wyjazd do Koniecpola po cenne trzy punkty !

Daleki wyjazd do Koniecpola po cenne trzy punkty !

Po przegranym meczu z Unią Rędziny podopieczni Artura Minkiny chcą szybko zmazać po sobie plamę a okazję mają do tego bardzo dobrą. 

W najbliższą sobotę Kamieniczanie udadzą się na daleki wyjazd do Koniecpola aby walczyć o bardzo cenne trzy punkty z Pilicą. 

Pilica w ubiegłą sobotę odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie. Po dobrym meczu pokonali KS Złoty Potok 2:0 i pokazali,że chcą walczyć przynajmniej o utrzymanie w lidze. Mecze z drużynami z dołu tabeli na ogół są meczami ciężkimi. 

Do tej pory w rozgrywkach A-klasy ośmiokrotnie mierzyliśmy się z zespołem z Koniecpola. W bezpośrednich starciach trzy razy wygrywała nasza drużyna, trzykrotnie to Pilica była lepsza i dwa razy padał remis. 

W Koniecpolu Pilica zwyciężała z nami dwukrotnie podczas gdy Kamieniczanie na wyjeździe wygrali tylko raz. Również raz padał remis.  Ostatni mecz między tymi dwoma drużynami odbył się właśnie w Koniecpolu gdzie padł wcześniej wspomniany remis 1:1. W tym sezonie oglądamy całkiem inną Kamienice i inny zespól z Koniecpola,który jak pokazuje tabela spisuje się bardzo słabo. Na odległym biegunie są Kamieniczanie,którzy mimo ostatniej porażki cały czas są w ścisłej czołówce i wygrana w Koniecpolu może na nowo zaostrzyć apetyty zawodników i kibiców na walkę o mistrzostwo.

Artur Minkina w sobotnim meczu na pewno nie będzie mógł skorzystać z kapitana zespołu - Patryka Musiała,który z powodów prywatnych nie może wziąć udziału w zawodach.

Najskuteczniejszym strzelcem naszych sobotnich rywali jest Kamil Nidziński,który do tej pory ustrzelił 3 bramki.  W zespole "Kamionki" sytuacji wygląda dużo lepiej. Najskuteczniejszy Bartosz Hacaś do tej pory zdobył dziewięć bramek. Dobrymi liczbami mogą się również pochwalić Przemysław Sikora (6 bramek) oraz Marcel Dobosz (5 bramek). 

Liczymy na kolejne trzy punkty wywiezione z bardzo ciężkiego terenu! 

Początek spotkania w Koniecpolu o godzinie 14:30 ! Gorąco zapraszamy ! 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości