Finał Pucharu Polski podokręgu Częstochowskiego

Odskocznią od ligowych emocji są rozgrywki Pucharu Polski.

W najbliższą środę w Rzerzęczycach dojdzie do finałowego spotkania Pucharu Polski podokręgu Częstochowskiego między Orkanem Rzerzęczyce LKS-em Kamienica Polska. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Orkan Rzerzęczyce aktualnie występuje w Klasie Okręgowej. Dotychczas nie idzie im najlepiej. W 24. meczach zdobyli tylko 8 punktów i zajmują 15. lokatę mając nikłe szanse na utrzymanie.

Dotychczas drużyna Orkanu w Pucharze mierzyła się z niżej notowanymi rywalami niż zespół z Kamienicy Polskiej. Dopiero w półfinale rozgrywek Orkan niespodziewanie wygrał z Zielonymi Żarki.

Pozostałe wyniki Orkanu to:

I Runda - 28 sierpnia, godz.17.00

Orkan Rzerzęczyce 4-1 Znicz Kłobuck

II runda - 11 września, godz.16.30

Koral Kłobuck 2-6 Orkan Rzerzęczyce

III runda - 25 września, godz.16.00

Sokół Wręczyca Wielka 1-4 Orkan Rzerzęczyce

Kamieniczanie w drodze do finału musieli sobie radzić z teoretycznie lepszymi rywalami niż Orkan.

I Runda - 28 sierpnia, godz.17.00

MKS Myszków 2-4 LKS Kamienica Polska

II runda - 11 września, godz.16.30

Warta Mstów 0-7 LKS Kamienica Polska

III runda - 25 września, godz.16.00

Polonia Poraj 1-2 LKS Kamienica Polska

W decydującym meczu o wejście do finału Kamieniczanie pokonali rezerwy Rakowa 1:0.

Faworytem meczu jest IV-ligowiec z Kamienicy Polskiej i każde inne rozstrzygnięcie byłoby dużą niespodzianką.

Zwycięzca tego meczu będzie reprezentował Podokręg Częstochowa w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Początek spotkania na boisku w Rzerzęczycach w środę 7.05. o godzinie 17:00.

Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy .