I trening za nami !

23.02.br. w gminnej hali sportowej w Kamienicy Polskiej odbył się pierwszy trening zawodników aspirujących do gry w "nowej" Kamienicy.

Na treningu pojawiło się aż 22 zawodników, wśród nich bardzo doświadczeni Bartłomiej Dobosz oraz Jakub Sobota, oraz zawodnicy ,którzy mieli okazję trenować z zespołem Kamienicy Polskiej,gdy ta występowała w IV lidze : Arkadiusz Nitecki,Krzysztof Szczęsny,Michał Wrzosowski oraz Bartek Grzyb. Do zespołu powrót zapowiedzieli już zawodnicy będący aktualnie na wypożyczeniu w Gromie Poczesna : Kamil Szymczak,Damian Caban,Jakub Grzyb,Dawid Rak oraz wcześniej wspomniany Krzysztof Szczęsny.

Trening rozpoczął się od przedstawienia zawodnikom nowego trenera przez prezesa LKS Kamienica Polska Pana Andrzeja Nowowiejskiego. Później nowy szkoleniowiec powiedział kilka słów na temat treningów, planów sparingowych,na temat swoich wymagań względem zawodników. Zapowiedział,że nie ma zamiaru sprowadzać do klubu zawodników z zewnątrz,chce zbudować dobrą drużynę zawodnikami stąd. Następnie wszyscy udali się na rozgrzewkę. Po kilkunastu minutach rozgrzewki, grupa zawodników została podzielona na kilka zespołów 4-osobowych i rozpoczęli grę.

Trener bacznie obserwował poczynania swoich nowych podopiecznych i na pewno był pod wrażeniem niektórych zawodników a sama gra wygląda bardzo obiecująco.

Kolejny trening odbędzie się w środę o 19:30.również w hali sportowej w Kamienicy Polskiej. Wszystkich serdecznie zapraszamy !

Powiązana galeria: