Kolejny ważny mecz trampkarzy !

Już w najbliższą sobotę o godzinie 13:00 na boisku przy ul. Magazynowej dojdzie do kolejnego spotkania w ramach III Ligi Śląskiej trampkarzy. Mecz bardzo ważny,być może o pozycję v-ce lidera tabeli na koniec sezonu. Na przeciwko siebie staną drużyny LKS-u Kamienica Polska oraz Skry Częstochowa. Na dzień dzisiejszy nasi trampkarze zajmują 3 miejsce w ligowej tabeli.  O ile pierwsza pozycja zajmowana przez Stradom Częstochowa jest nie zagrożona tak walka o drugie miejsce będzie do końca. Kamieniczanie tracą do Skry 3 punkty,ale tylko dlatego,że mają jeden mecz zaległy. W pierwszym meczu tych drużyn w tym sezonie na "lorecie" padł remis 2:2,teraz nasi zawodnicy liczą,że na swoim boisku pokażą Częstochowianom kto jest lepszy.

Początek spotkania w Sobotę,16.05 o godzinie 13:00 na boisku w Kamienicy Polskiej.

Serdecznie zapraszamy. Dopingujmy naszych młodych zawodników !