Oświadczenie zarządu LKS Kamienica Polska.

Z wielkim żalem i smutkiem publikujemy oświadczenie zarządu klubu .

Kamienica Polska  18.09.2014r.

Zarząd LKS”Kamienica Polska” z przykrością musi poinformować kibiców i sympatyków naszej czwartoligowej drużyny,że z powodu zaistniałej sytuacji ekonomicznej w której znalazł się nasz klub musieliśmy podjąć decyzję o wycofaniu z dniem 18.09.2014r. drużynę seniorów z rozgrywek mistrzowskich w czwartej lidze w sezonie 2014\2015r.  Decyzja ta przyszła członkom Zarządu z wielką trudnością i przykrością jednak obecne realia ekonomiczne nie dały nam szans na inną decyzję.

Przepraszamy.

Chcemy również poinformować , że klub działa dalej,że dalej grają w rozgrywkach drużyny młodzieżowe to jest: trampkarze,dziewczęta,orliki i żaki.

Zarząd klubu zrobi wszystko aby w następnym sezonie do rozgrywek przystąpiła drużyna seniorów w „A” klasie.

Prezes LKS”Kamienica Polska”

Andrzej Nowowiejski