Pewna wygrana na inauguracje sezonu !

Kamieniczanie świetnie rozpoczęli sezon 2016/2017. Podopieczni Bartłomieja Dobosza po świetnym meczu pokonali Warte Zawada 6:0 (3:0) 

W naszym zespole zadebiutowało kilku zawodników. Pierwszym z nim jest Dominik Hak,zawodnik,który wychował się w drużynach młodzieżowych LKS-u,później grał m.in w drużynach juniorskich Rakowa Częstochowa,a ostatnie kilka lat spędził na Śląsku. Ostatni sezon rozegrał w zespole ŁTS-u Łabędy,który aktualnie gra w Katowickiej Klasie Okręgowej. 

Kolejnym zawodnikiem jest Adrian Gęsiarz. Adrian ma za sobą m.in występy w juniorskim zespole Częstochowskiego Stradomia. Ostatni sezon spędził w drużynie naszego wczorajszego rywala Warty Zawada.

Swoje debiuty zaliczyli również Daniel Błaszczyk oraz Adrian Niglus. Daniel jest wychowankiem beniaminka Ligi Okręgowej - Czarnych Starcza,zaś Adrian występował m.in w młodzieżowych zespołach Rakowa Częstochowa. 

Czterech nowych,młodych zawodników,nowa jakoś w zespole od razu przełożyła się na wynik. Mimo,że rywal nie postawił nam szczególnie trudnych warunków to od początku było widać,że nasi zawodnicy rozumieją się na boisku i wszystko zmierza w dobrą stronę. 

Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył Dawid Cierpiał. Po zamieszaniu w polu karnym,piłka trafiła pod nogę Dawida,a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza gości. 

Wynik meczu został otwarty a kibice jak i sami zawodnicy chcieli więcej. 

Do końca pierwszej połowy nasi zawodnicy dołożyli jeszcze dwa trafienia. 

Kacper Chłądzyński wykorzystał dogodną sytuację i podwyższył wynik meczu na 2:0,a wynik po pierwszej połowie ustalił Jakub Grzyb,który wykorzystał dośrodkowanie Adriana Gęsiarza z lewej strony boiska i pewnym strzałem głową pod poprzeczkę zdobył kolejną bramkę dla naszego zespołu. 

Wynik po pierwszej połowie nie mógł dziwić,nasza drużyna miała pełną kontrolę nad przebiegiem meczu. Rywal potrafił odpowiedzieć tylko kilkoma akcjami,z których niewiele wynikało. 

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Kamieniczanie dalej kontrolowali mecz. Podopieczni Bartłomieja Dobosza,przyśpieszyli grę co przełożyło się stwarzane sytuacje. Świetną okazję na zdobycie drugiej bramki w meczu miał Dawid Cierpiał,który dostał świetną prostopadłą piłkę. Dawid został sfaulowany w polu karnym a jedenastkę na bramkę zamienił grający trener naszego zespołu Bartłomiej Dobosz.

Było 4:0 i pewne było,że to nie koniec bramek w tym meczu. LKS grał ofensywnie,stwarzał mnóstwo sytuacji. Kolejna okazja i kolejny gol dla naszego zespołu. Świetną akcję z prawej strony boiska przeprowadził Dawid Cierpiał,dośrodkował piłkę na dalszy słupek a pewnym strzałem głową,akcje wykończył Adrian Gęsiarz. Ta bramka była dla Adriana bardzo ważne. Przed meczem mówił,że chce strzelić bramkę swojemu byłemu klubowi i słowa dotrzymał. 

Pod koniec meczu,wynik ustalił Kacper Chłądzyński,który wykorzystał sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Dominika Haka. 

Ostatecznie LKS wygrał pewnie 6:0 i po pierwszej kolejce plasuje się na pozycji lidera. 

A już za tydzień kolejne ważne spotkanie naszej drużyny. W Myszkowie,Kamieniczanie podejmą beniaminka A-klasy,mistrza B-klasy z poprzedniego sezonu Warte Myszków. 

Mecz w Myszkowie rozpocznie się o godzinie 11:00.