Piłkarskie emocje wracają do Kamienicy!

Piłkarskie emocje wracają do Kamienicy!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 15:30 piłka nożna zawita na magazynową. 

Rywalem podopiecznych Artura Minkiny będzie Orkan Rzerzęczyce. Orkan aktualnie zajmuję 8. miejsce w ligowej tabeli. Jesienią nasza drużyna wygrała na ciężkim terenie w Rzerzęczycach 3:1 i tym razem również liczymy na pełną zdobycz punktową. 

Po rundzie jesiennej Kamieniczanie zajmują 3 lokatę w tabeli. W ubiegłym tygodniu nasza drużyna rozgrywała pierwszy wiosenny mecz w Niegowej. Mimo prowadzenia 3:0 do przerwy naszej drużynie nie udało zdobyć się trzech punktów. Zawodnicy Jury grali do końca i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:4. Bramki w tym meczu zdobywali: Damian Caban, Bartosz Hacaś, Radosław Karasiński oraz Cyprian Neugebauer. 

Najskuteczniejszym strzelcem naszego sobotniego rywala jest Mateusz Mielczarek, który do tej pory zdołał pokonać bramkarzy rywali ośmiokrotnie. W naszej drużynie Bartosz Hacaś aktualnie zajmuję trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców A-klasy z dorobkiem 18. bramek.  Liczymy na kolejne trafienia naszego napastnika i cenną zdobycz punktową, która pozwoli zachować nam dystans do prowadzącej dwójki - Czarnych Starcza oraz Unii Rędziny. 

Początek meczu w Sobotę o godzinie 15:30! Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości