Porażka dziewczyn,koszmar trampkarzy

Tego weekendu dobrze nie będą wspominać nasze drużyny młodzieżowe.

Dziewczęta poległy na własnym boisku z drużyną UKS Fair-Play Koziegłowy 0:3,ale prawdziwy koszmar spotkał zespół trampkarzy,którzy pojechali na mecz do Wręczycy Wielkiej po kolejne 3 punkty,które teoretycznie miały być łatwe do zdobycia. Realia okazały się zupełnie inne i bolesne dla naszej drużyny. Po bramce Igora Zuberta oraz dwóch trafieniach Tomka Mizery Kamieniczanie szli po pewne zwycięstwo aż tu gospodarze zdobyli pierwszą bramkę w meczu. Kilka minut później zdobyli bramkę kontaktową a w samej końcówce meczu zdołali wyrównać i mecz zakończył się remisem 3:3 co bardzo źle wpłynęło na naszą sytuację w tabeli. Po 9. rozegranych kolejkach nasza drużyna zajmuję 3. miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do drugiej Skry Częstochowa oraz dziesięciu punktów do prowadzącej drużyny Stradomia Częstochowa. Kamieniczanie mają jeden zaległy mecz,właśnie z Sokołem Wręczyca Wielka. Mecz zostanie rozegrany po zakończeniu sezonu.

W najbliższą sobotę trampkarze zmierzą się w pojedynku derbowym z Polonią Poraj. Początek spotkania o godzinie 13:00. Dziewczęta z kolei jadą na trudny teren do Koniecpola na mecz z miejscową Pilicą. Mecz o godzinie 11:00.