Rozkład na najbliższy tydzień

Najbliższy tydzień szykuje się pod względem piłkarskim bardzo obiecująco. Po raz pierwszy po wycofaniu zespołu seniorskiego z rozgrywek IV ligi będziemy mogli zobaczyć w akcji na nowo budowany zespół,na naszym boisku. Podopieczni Michała Kręblewskiego zmierzą się w meczu sparingowym z rezerwami MKS-u Myszków. Mecz odbędzie się w środę 22. kwietnia o godzinie 19:30 na boisku przy ul.Magazynowej. Zbiórka zawodników godzinę przed meczem (18:30)

Kilka dni później, w sobotę,25.kwietnia o godzinie 11:00 na boisko w Kamienicy Polskiej wybiegną "nasze" dziewczęta występujące w lidze młodzików. Na przeciw drużyny Karola Kuczery stanie zespół Pilicy Koniecpol.

Dziewczęta na inaugurację sezonu zremisowały w Częstochowie z Jurajskimi Wilkami 1:1. Dziś poniosły pechową porażkę 1:2 w Koziegłowach i mają nadzieję,że w kolejnym meczu zainkasują 3 punkty.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym drużynom.

Trening seniorów w Poniedziałek o godzinie 20:00 na boisku głównym w Kamienicy Polskiej.