Trampkarze przegrywają w meczu na szczycie !

Nie tak wyobrażali sobie wyjazd do Częstochowy trampkarze z Kamienicy Polskiej. Zawodnicy Bartłomieja Dobosza,jechali na boisko lidera,Stradomia Częstochowa. Stradom nie odniósł w lidze jeszcze porażki,co więcej wygrali wszystkie dotychczasowe mecze, Kamieniczanie tylko raz stracili punkty,na trudnym terenie w Częstochowie,zremisowali ze Skrą Częstochowa 2;2. Mecz ten był meczem o pozycje lidera tabeli,ponieważ Kamieniczanie mają jeszcze zaległy mecz z Sokołem Wręczyca Wielka i w tym meczu powinni zdobyć trzy punkty. Niestety,to Częstochowianie cieszyli się ze zwycięstwa,strzelając naszej drużynie trzy bramki,tracąc tylko jedną. Dla naszej drużyny bramkę zdobył Jakub Tajber.

Po tej kolejce LKS spadł z 2. na 3. pozycje w tabeli. Do pierwszego Stradomia traci już 8 punktów,ale do drugiej Skry tylko trzy punkty.

W następnej kolejce Kamieniczanie zmierzą się na własnym boisku z ostatnią drużyną tabeli - Beniaminkiem Częstochowa. Mecz odbędzie się 9.Maja o godzinie 13:00 na boisku przy ul. Magazynowej.

Serdecznie Zapraszamy.