Trudna przeprawa Kamieniczan

Już w najbliższą sobotę ostatnie spotkanie spośród czterech z rzędu,w których LKS rozgrywał spotkania przed własną publicznością.

Dotychczas na 3 mecze u Siebie nasi zawodnicy dwukrotnie zwyciężali (5:0 z Jurą Niegowa oraz 3:1 z Małą Panew Cynków) oraz przegrali pechowo z Unią Rędziny 0:1. W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 na boisku przy ul. Magazynowej na przeciwko gospodarzy stanie jeden z głównych kandydatów do awansu - Sparta Siedlec Duży. Sparta wzmocniona m.in Łukaszem Nowakiem -królem strzelców poprzedniego sezonu,czy też byłym zawodnikiem LKS-u Mateuszem Janczykiem początku sezonu nie może uznać do najlepszych. Okręgowy związek piłki nożnej zweryfikował pierwsze trzymecze na niekorzyść Sparty,dając ich rywalomw każdym z trzech meczy walkowery,w związku z nieuregulowaniem opłat za kartki swoich zawodników. Jednak od IV kolejki już wszystko wróciło do normy,Sparta zagrała mecz na własnym boisku z Wartą Myszków i wygrała pewnie 4:0.

Teraz Siedlczanie chcą gonić stawkę i na koniec sezonu walczyć o awans w grupie mistrzowskiej,lecz te plany chcą im pokrzyżować Kamieniczanie,którzy do tej pory idą jak burza przez rozgrywki. Tylko jedna porażka w pięciu meczach i znakomity bilans bramkowy 17-3.

Czy Kamieniczanie podtrzymają świetną dyspozycje ? Jeżeli wyeliminujemy błędy z poprzedniego meczu przeciwko Małej Panew Cynków to Siedlec może wyjechać bez zdobyczy punktowej z Kamienicy.

Początek spotkania w Sobotę,24.09. o godzinie 16:00 na boisku przy ul.Magazynowej 1.

Serdecznie Zapraszamy !