Wielkie derby przy Magazynowej !

Wielkie derby przy Magazynowej !

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 na stadionie przy Magazynowej 1 rozpocznie się najbardziej wyczekiwany mecz tej rundy rozgrywek. W pojedynku derbowym zmierzą się podopieczni Artura Minkiny z GKSem Czarni Starcza ! 

Mecze obu drużyn od zawsze budzą wielkie zainteresowanie wśród lokalnych kibiców. W tym sezonie obie drużyny zgłosiły już swoje aspiracje do gry o awans klasę wyżej. 

Aktualnie Czarni zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli z przewagą zaledwie dwóch punktów nad czwartym w tabeli LKSem. 

Dotychczasowe mecze nie kończyły się dla naszej drużyny dobrze. Spośród czterech rozegranych spotkań nasz zespół tylko w jednym wywalczył punkt. Pozostałe trzy spotkania kończyły się zwycięstwem naszego sobotniego rywala. 

W najbliższym meczu trener Artur Minkina nie będzie mógł skorzystać z naszych dwóch środkowych obrońców. Kamil Ślusarczyk zmaga się z urazem kolana a Cyprian Neugebauer w meczu z Unią Rędziny doznał złamania barku. 

Spośród ostatnich pięciu spotkań Czarni zdobyli 12 punktów. Jedyną porażkę odnieśli z Unią Rędziny (0:1) W pozostałych czterech spotkaniach pokonali bramkarzy rywali aż 19 razy tracąc przy tym zaledwie 6 bramek. Pięć ostatnich spotkań Kamieniczan nie przedstawia się tak imponująco. Najpierw remis w Mrzygłodzie 1:1,później pewna wygrana z Kmicicem Kruszyna 3:1,kolejny remis,tym razem w Olsztynie 0:0,porażka z Unią Rędziny 0:1 i ubiegłotygodniowa wygrana w Koniecpolu 2:1. 

W sobotnim meczu statystyki pójdą w odstawkę,mecze derbowe rządzą się swoimi prawami i mamy nadzieję,że po ostatnim gwizdku to Kamieniczanie będą cieszyć się z wygranej ! 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości