zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
5:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
ULKS Będusz
0:5
CKW Mała Panew
LKS Unia Masłońskie
- : -
Warta Myszków (b)
Piast II Przyrów
0:6
Alkas Aleksandria
Lelovia Lelów
1:1
Grom Poczesna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
4:1
Piast II Przyrów
ULKS Będusz
1:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Warta Myszków (b)
3:3
Alkas Aleksandria
LKS Unia Masłońskie
0:2
KS Złoty Potok
CKW Mała Panew
4:1
Lelovia Lelów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Będusz
3:1
LKS Unia Masłońskie
KS Złoty Potok
2:3
Warta Myszków (b)
Alkas Aleksandria
2:0
Grom Poczesna
Lelovia Lelów
5:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Piast II Przyrów
0:1
CKW Mała Panew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:0
Piast II Przyrów
KS Złoty Potok
6:1
ULKS Będusz
Warta Myszków (b)
3:0
Grom Poczesna
LKS Unia Masłońskie
0:4
Lelovia Lelów
CKW Mała Panew
3:3
Alkas Aleksandria
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Będusz
0:2
Warta Myszków (b)
Grom Poczesna
0:0
CKW Mała Panew
Alkas Aleksandria
3:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Lelovia Lelów
2:2
KS Złoty Potok
Piast II Przyrów
0:5
LKS Unia Masłońskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Będusz
1:2
Lelovia Lelów
Grom Poczesna
3:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
KS Złoty Potok
5:2
Piast II Przyrów
LKS Unia Masłońskie
1:1
Alkas Aleksandria
CKW Mała Panew
1:2
Warta Myszków (b)
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
3:0
LKS Unia Masłońskie
Alkas Aleksandria
1:0
KS Złoty Potok
Lelovia Lelów
6:0
Warta Myszków (b)
Piast II Przyrów
1:0
ULKS Będusz
CKW Mała Panew
6:3
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Będusz
0:2
Alkas Aleksandria
KS Złoty Potok
2:0
Grom Poczesna
Warta Myszków (b)
1:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Lelovia Lelów
3:0
Piast II Przyrów
CKW Mała Panew
10:1
LKS Unia Masłońskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Unia Masłońskie
4:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Grom Poczesna
5:0
ULKS Będusz
KS Złoty Potok
0:1
CKW Mała Panew
Piast II Przyrów
0:6
Warta Myszków (b)
Alkas Aleksandria
1:1
Lelovia Lelów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
4:1
Lelovia Lelów
Alkas Aleksandria
5:1
Piast II Przyrów
Warta Myszków (b)
4:0
LKS Unia Masłońskie
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
6:2
KS Złoty Potok
CKW Mała Panew
14:0
ULKS Będusz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Alkas Aleksandria
3:1
Warta Myszków (b)
KS Złoty Potok
1:2
LKS Unia Masłońskie
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
4:1
ULKS Będusz
Lelovia Lelów
1:2
CKW Mała Panew
Piast II Przyrów
3:2
Grom Poczesna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
- : -
Alkas Aleksandria
Warta Myszków (b)
- : -
KS Złoty Potok
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
Lelovia Lelów
LKS Unia Masłońskie
- : -
ULKS Będusz
CKW Mała Panew
- : -
Piast II Przyrów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
- : -
Warta Myszków (b)
Alkas Aleksandria
- : -
CKW Mała Panew
ULKS Będusz
- : -
KS Złoty Potok
Lelovia Lelów
- : -
LKS Unia Masłońskie
Piast II Przyrów
- : -
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
- : -
Lelovia Lelów
Warta Myszków (b)
- : -
ULKS Będusz
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
Alkas Aleksandria
LKS Unia Masłońskie
- : -
Piast II Przyrów
CKW Mała Panew
- : -
Grom Poczesna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Alkas Aleksandria
- : -
LKS Unia Masłońskie
Warta Myszków (b)
- : -
CKW Mała Panew
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
Grom Poczesna
Lelovia Lelów
- : -
ULKS Będusz
Piast II Przyrów
- : -
KS Złoty Potok
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
- : -
Alkas Aleksandria
ULKS Będusz
- : -
Piast II Przyrów
Warta Myszków (b)
- : -
Lelovia Lelów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
CKW Mała Panew
LKS Unia Masłońskie
- : -
Grom Poczesna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
- : -
KS Złoty Potok
Alkas Aleksandria
- : -
ULKS Będusz
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
Warta Myszków (b)
LKS Unia Masłońskie
- : -
CKW Mała Panew
Piast II Przyrów
- : -
Lelovia Lelów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Będusz
- : -
Grom Poczesna
Warta Myszków (b)
- : -
Piast II Przyrów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
LKS Unia Masłońskie
Lelovia Lelów
- : -
Alkas Aleksandria
CKW Mała Panew
- : -
KS Złoty Potok
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości