Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
1:1
Pilica Koniecpol
LKS Kamienica Polska
6:0
Warta Zawada
Sparta Siedlec Duży
0:3
Orkan Rzerzęczyce
Warta Myszków (b)
0:4
Jura Niegowa
GKS Unia Rędziny
2:5
Kmicic Kruszyna
Sparta Szczekociny
7:2
CKW Mała Panew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Myszków (b)
1:4
LKS Kamienica Polska
Warta Zawada
1:3
GKS Unia Rędziny
Orkan Rzerzęczyce
2:2
Sokół Olsztyn
CKW Mała Panew
1:3
Kmicic Kruszyna
Sparta Szczekociny
4:0
Sparta Siedlec Duży
Jura Niegowa
3:0
Pilica Koniecpol
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
5:0
Jura Niegowa
Pilica Koniecpol
1:1
Orkan Rzerzęczyce
Sokół Olsztyn
1:2
Sparta Szczekociny
Sparta Siedlec Duży
0:3
Kmicic Kruszyna
GKS Unia Rędziny
5:1
Warta Myszków (b)
Warta Zawada
1:3
CKW Mała Panew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:1
GKS Unia Rędziny
Kmicic Kruszyna
0:2
Sokół Olsztyn
CKW Mała Panew
1:2
Warta Myszków (b)
Sparta Szczekociny
2:1
Pilica Koniecpol
Jura Niegowa
1:4
Orkan Rzerzęczyce
Warta Zawada
3:0
Sparta Siedlec Duży
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
2:1
CKW Mała Panew
Pilica Koniecpol
0:1
Kmicic Kruszyna
Sokół Olsztyn
9:0
Warta Zawada
Sparta Siedlec Duży
4:0
Warta Myszków (b)
Orkan Rzerzęczyce
3:5
Sparta Szczekociny
GKS Unia Rędziny
2:1
Jura Niegowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:0
Sparta Siedlec Duży
Kmicic Kruszyna
2:2
Orkan Rzerzęczyce
CKW Mała Panew
2:0
GKS Unia Rędziny
Warta Zawada
1:3
Pilica Koniecpol
Jura Niegowa
1:2
Sparta Szczekociny
Warta Myszków (b)
0:4
Sokół Olsztyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
3:1
Warta Myszków (b)
Sokół Olsztyn
1:2
LKS Kamienica Polska
Sparta Siedlec Duży
5:1
GKS Unia Rędziny
Jura Niegowa
2:6
CKW Mała Panew
Orkan Rzerzęczyce
5:1
Warta Zawada
Kmicic Kruszyna
1:5
Sparta Szczekociny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Pilica Koniecpol
Jura Niegowa
- : -
Kmicic Kruszyna
Warta Zawada
- : -
Sparta Szczekociny
Warta Myszków (b)
- : -
Orkan Rzerzęczyce
GKS Unia Rędziny
- : -
Sokół Olsztyn
CKW Mała Panew
- : -
Sparta Siedlec Duży
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
- : -
GKS Unia Rędziny
Sokół Olsztyn
- : -
CKW Mała Panew
Sparta Siedlec Duży
- : -
Jura Niegowa
Orkan Rzerzęczyce
- : -
LKS Kamienica Polska
Kmicic Kruszyna
- : -
Warta Zawada
Sparta Szczekociny
- : -
Warta Myszków (b)
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Sparta Szczekociny
Sparta Siedlec Duży
- : -
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
- : -
Warta Zawada
Warta Myszków (b)
- : -
Kmicic Kruszyna
GKS Unia Rędziny
- : -
Orkan Rzerzęczyce
CKW Mała Panew
- : -
Pilica Koniecpol
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
- : -
Sparta Siedlec Duży
Sokół Olsztyn
- : -
Jura Niegowa
Warta Zawada
- : -
Warta Myszków (b)
Orkan Rzerzęczyce
- : -
CKW Mała Panew
Kmicic Kruszyna
- : -
LKS Kamienica Polska
Sparta Szczekociny
- : -
GKS Unia Rędziny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
- : -
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
- : -
Warta Myszków (b)
Warta Zawada
- : -
LKS Kamienica Polska
Orkan Rzerzęczyce
- : -
Sparta Siedlec Duży
Kmicic Kruszyna
- : -
GKS Unia Rędziny
Sparta Szczekociny
- : -
CKW Mała Panew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Warta Myszków (b)
Pilica Koniecpol
- : -
Jura Niegowa
Sokół Olsztyn
- : -
Orkan Rzerzęczyce
Sparta Siedlec Duży
- : -
Sparta Szczekociny
GKS Unia Rędziny
- : -
Warta Zawada
CKW Mała Panew
- : -
Kmicic Kruszyna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szczekociny
- : -
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
- : -
LKS Kamienica Polska
Warta Zawada
- : -
CKW Mała Panew
Warta Myszków (b)
- : -
GKS Unia Rędziny
Orkan Rzerzęczyce
- : -
Pilica Koniecpol
Kmicic Kruszyna
- : -
Sparta Siedlec Duży
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości