zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Częstochowa
3:3*
Stradom Częstochowa
Unia Rędziny
2:3
Zieloni Żarki
Naprzód Ostrowy
5:4
Lot Konopiska
LKS Kamienica Polska
1:7
UKS Raków Częstochowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
1:1
UKS Raków Częstochowa
Stradom Częstochowa
0:11
Naprzód Ostrowy
Lot Konopiska
2:3
LKS Kamienica Polska
Unia Rędziny
3:3
Victoria Częstochowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Raków Częstochowa
4:1
Lot Konopiska
Victoria Częstochowa
2:4
Zieloni Żarki
Naprzód Ostrowy
5:0
Unia Rędziny
LKS Kamienica Polska
5:0
Stradom Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
5:4
Lot Konopiska
Stradom Częstochowa
0:7
UKS Raków Częstochowa
Victoria Częstochowa
0:5
Naprzód Ostrowy
Unia Rędziny
1:9
LKS Kamienica Polska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Raków Częstochowa
12:1
Unia Rędziny
Lot Konopiska
1:2
Stradom Częstochowa
Naprzód Ostrowy
5:1
Zieloni Żarki
LKS Kamienica Polska
5:1
Victoria Częstochowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
7:0
Stradom Częstochowa
Victoria Częstochowa
0:10
UKS Raków Częstochowa
Unia Rędziny
3:4
Lot Konopiska
Naprzód Ostrowy
3:0
LKS Kamienica Polska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stradom Częstochowa
0:3
Unia Rędziny
Lot Konopiska
1:5
Victoria Częstochowa
LKS Kamienica Polska
2:2
Zieloni Żarki
UKS Raków Częstochowa
5:0
Naprzód Ostrowy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
- : -
Unia Rędziny
UKS Raków Częstochowa
2:0
LKS Kamienica Polska
Stradom Częstochowa
4:6
Victoria Częstochowa
Lot Konopiska
2:7
Naprzód Ostrowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Raków Częstochowa
2:0
Zieloni Żarki
Victoria Częstochowa
1:2
Unia Rędziny
Naprzód Ostrowy
6:1
Stradom Częstochowa
LKS Kamienica Polska
5:0
Lot Konopiska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
3:0
Victoria Częstochowa
Stradom Częstochowa
1:6
LKS Kamienica Polska
Lot Konopiska
0:7
UKS Raków Częstochowa
Unia Rędziny
1:4
Naprzód Ostrowy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Raków Częstochowa
12:0
Stradom Częstochowa
Lot Konopiska
1:4
Zieloni Żarki
Naprzód Ostrowy
7:0
Victoria Częstochowa
LKS Kamienica Polska
0:2
Unia Rędziny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
3:4
Naprzód Ostrowy
Stradom Częstochowa
2:8
Lot Konopiska
Victoria Częstochowa
1:5
LKS Kamienica Polska
Unia Rędziny
0:7
UKS Raków Częstochowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Raków Częstochowa
20:0
Victoria Częstochowa
Stradom Częstochowa
2:4
Zieloni Żarki
Lot Konopiska
0:2
Unia Rędziny
LKS Kamienica Polska
1:7
Naprzód Ostrowy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
4:2
LKS Kamienica Polska
Victoria Częstochowa
2:3
Lot Konopiska
Unia Rędziny
1:1
Stradom Częstochowa
Naprzód Ostrowy
1:4
UKS Raków Częstochowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości