zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sokół Wręczyca
Pauza
Liswarta Krzepice
8:1
Sparta Szczekociny
KS Złoty Potok
1:4
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
6:3
Akademia Sportu Przystajń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Przystajń
Pauza
UKS Sokół Wręczyca
0:6
Liswarta Krzepice
Sparta Szczekociny
11:0
KS Złoty Potok
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
6:3
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Krzepice
Pauza
Orzeł Kiedrzyn
3:2
Sparta Szczekociny
KS Złoty Potok
0:1
UKS Sokół Wręczyca
Akademia Sportu Przystajń
3:0
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Pauza
Sparta Szczekociny
10:1
Akademia Sportu Przystajń
UKS Sokół Wręczyca
1:5
Orzeł Kiedrzyn
Liswarta Krzepice
16:0
KS Złoty Potok
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
Pauza
Orzeł Kiedrzyn
0:3
Liswarta Krzepice
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
4:9
Sparta Szczekociny
Akademia Sportu Przystajń
1:4
UKS Sokół Wręczyca
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szczekociny
Pauza
Liswarta Krzepice
9:0
Akademia Sportu Przystajń
UKS Sokół Wręczyca
3:5
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
KS Złoty Potok
0:2
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kiedrzyn
Pauza
Sparta Szczekociny
3:0
UKS Sokół Wręczyca
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
2:3
Liswarta Krzepice
Akademia Sportu Przystajń
2:7
KS Złoty Potok
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sokół Wręczyca
Pauza
Sparta Szczekociny
2:0
Liswarta Krzepice
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
11:1
KS Złoty Potok
Akademia Sportu Przystajń
1:5
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Przystajń
Pauza
Liswarta Krzepice
3:0
UKS Sokół Wręczyca
KS Złoty Potok
2:6
Sparta Szczekociny
Orzeł Kiedrzyn
2:3
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Krzepice
Pauza
UKS Sokół Wręczyca
0:3
KS Złoty Potok
Sparta Szczekociny
7:3
Orzeł Kiedrzyn
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
0:3
Akademia Sportu Przystajń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Pauza
Akademia Sportu Przystajń
0:8
Sparta Szczekociny
Orzeł Kiedrzyn
3:0
UKS Sokół Wręczyca
KS Złoty Potok
1:3
Liswarta Krzepice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
Pauza
Liswarta Krzepice
8:0
Orzeł Kiedrzyn
UKS Sokół Wręczyca
0:3
Akademia Sportu Przystajń
Sparta Szczekociny
6:2
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szczekociny
Pauza
Orzeł Kiedrzyn
8:2
KS Złoty Potok
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
0:3
UKS Sokół Wręczyca
Akademia Sportu Przystajń
0:6
Liswarta Krzepice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kiedrzyn
Pauza
KS Złoty Potok
3:0
Akademia Sportu Przystajń
Liswarta Krzepice
3:0
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
UKS Sokół Wręczyca
0:3
Sparta Szczekociny
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości