zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
5:3
Jura Niegowa
Pilica Koniecpol
1:3
Metal Rzeki Wielkie
Sokół Olsztyn
1:1
LZS Mrzygłód
KS Złoty Potok
0:3
Orkan Rzerzęczyce
Kmicic Kruszyna
2:0
Sparta Szczekociny
GKS Unia Rędziny
2:1
Start Soborzyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:4
Czarni Starcza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
- : -
Pilica Koniecpol
Metal Rzeki Wielkie
- : -
Czarni Starcza
LZS Mrzygłód
- : -
GKS Unia Rędziny
Sparta Szczekociny
- : -
Jura Niegowa
Orkan Rzerzęczyce
- : -
LKS Kamienica Polska
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
KS Złoty Potok
Kmicic Kruszyna
- : -
Sokół Olsztyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pilica Koniecpol
- : -
LZS Mrzygłód
Sokół Olsztyn
- : -
Sparta Szczekociny
Jura Niegowa
- : -
Orkan Rzerzęczyce
KS Złoty Potok
- : -
Metal Rzeki Wielkie
GKS Unia Rędziny
- : -
Kmicic Kruszyna
Start Soborzyce
- : -
Czarni Starcza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
- : -
KS Złoty Potok
Metal Rzeki Wielkie
- : -
LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn
- : -
GKS Unia Rędziny
LZS Mrzygłód
- : -
Czarni Starcza
Sparta Szczekociny
- : -
Orkan Rzerzęczyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
Jura Niegowa
Kmicic Kruszyna
- : -
Pilica Koniecpol
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Start Soborzyce
Pilica Koniecpol
- : -
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
- : -
Metal Rzeki Wielkie
KS Złoty Potok
- : -
LZS Mrzygłód
Orkan Rzerzęczyce
- : -
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kmicic Kruszyna
- : -
Czarni Starcza
GKS Unia Rędziny
- : -
Sparta Szczekociny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
- : -
Jura Niegowa
Metal Rzeki Wielkie
- : -
Orkan Rzerzęczyce
Sokół Olsztyn
- : -
Czarni Starcza
LZS Mrzygłód
- : -
LKS Kamienica Polska
Sparta Szczekociny
- : -
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kmicic Kruszyna
- : -
KS Złoty Potok
GKS Unia Rędziny
- : -
Pilica Koniecpol
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Kmicic Kruszyna
Pilica Koniecpol
- : -
Sparta Szczekociny
Jura Niegowa
- : -
LZS Mrzygłód
KS Złoty Potok
- : -
Sokół Olsztyn
Orkan Rzerzęczyce
- : -
Start Soborzyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
Metal Rzeki Wielkie
GKS Unia Rędziny
- : -
Czarni Starcza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
- : -
Czarni Starcza
Start Soborzyce
- : -
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Sokół Olsztyn
- : -
LKS Kamienica Polska
LZS Mrzygłód
- : -
Orkan Rzerzęczyce
Sparta Szczekociny
- : -
Metal Rzeki Wielkie
Kmicic Kruszyna
- : -
Jura Niegowa
GKS Unia Rędziny
- : -
KS Złoty Potok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
GKS Unia Rędziny
Metal Rzeki Wielkie
- : -
Start Soborzyce
Sparta Szczekociny
- : -
Czarni Starcza
Jura Niegowa
- : -
Sokół Olsztyn
KS Złoty Potok
- : -
Pilica Koniecpol
Orkan Rzerzęczyce
- : -
Kmicic Kruszyna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
LZS Mrzygłód
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
- : -
LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn
- : -
Orkan Rzerzęczyce
LZS Mrzygłód
- : -
Metal Rzeki Wielkie
KS Złoty Potok
- : -
Czarni Starcza
Kmicic Kruszyna
- : -
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
GKS Unia Rędziny
- : -
Jura Niegowa
Sparta Szczekociny
- : -
Start Soborzyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Czarni Starcza
Start Soborzyce
- : -
LZS Mrzygłód
Metal Rzeki Wielkie
- : -
Kmicic Kruszyna
Jura Niegowa
- : -
Pilica Koniecpol
KS Złoty Potok
- : -
Sparta Szczekociny
Orkan Rzerzęczyce
- : -
GKS Unia Rędziny
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
Sokół Olsztyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
- : -
Orkan Rzerzęczyce
Sokół Olsztyn
- : -
Metal Rzeki Wielkie
Sparta Szczekociny
- : -
LZS Mrzygłód
Jura Niegowa
- : -
Czarni Starcza
KS Złoty Potok
- : -
LKS Kamienica Polska
Kmicic Kruszyna
- : -
Start Soborzyce
GKS Unia Rędziny
- : -
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Sparta Szczekociny
Start Soborzyce
- : -
Sokół Olsztyn
Metal Rzeki Wielkie
- : -
GKS Unia Rędziny
LZS Mrzygłód
- : -
Kmicic Kruszyna
Jura Niegowa
- : -
KS Złoty Potok
Orkan Rzerzęczyce
- : -
Czarni Starcza
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
Pilica Koniecpol
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości