zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
0:2
Pilica Koniecpol
Gwarek Tarnowskie Góry
1:2
Raków II Częstochowa
Lot Konopiska
0:6
Wyzwolenie Chorzów
Przyszłość Ciochowice
2:1
Górnik Piaski
RKS Grodziec
1:4
Sarmacja Będzin
Slavia Ruda Śląska
1:1
Grunwald Ruda Śląska
Zieloni Żarki
0:4
MLKS Woźniki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
1:1
Lot Konopiska
Grunwald Ruda Śląska
1:0
MLKS Woźniki
Pilica Koniecpol
0:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Raków II Częstochowa
1:1
RKS Grodziec
Sarmacja Będzin
1:3
Concordia Knurów
Slavia Ruda Śląska
0:0
Przyszłość Ciochowice
Wyzwolenie Chorzów
4:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
2:1
Raków II Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry
1:2
Górnik Piaski
Lot Konopiska
0:0
Slavia Ruda Śląska
Przyszłość Ciochowice
0:0
Grunwald Ruda Śląska
RKS Grodziec
1:1
Wyzwolenie Chorzów
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:6
Sarmacja Będzin
Zieloni Żarki
5:0
Pilica Koniecpol
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
6:0
RKS Grodziec
Pilica Koniecpol
1:1
MLKS Woźniki
Przyszłość Ciochowice
0:1
Lot Konopiska
Raków II Częstochowa
3:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
0:0
Zieloni Żarki
Slavia Ruda Śląska
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Wyzwolenie Chorzów
4:0
Concordia Knurów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
1:2
Górnik Piaski
Gwarek Tarnowskie Góry
1:2
Przyszłość Ciochowice
Lot Konopiska
1:5
Grunwald Ruda Śląska
MLKS Woźniki
1:2
Sarmacja Będzin
RKS Grodziec
1:1
Slavia Ruda Śląska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Zieloni Żarki
1:0
Raków II Częstochowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
4:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Grunwald Ruda Śląska
0:0
Pilica Koniecpol
Gwarek Tarnowskie Góry
4:1
Lot Konopiska
Przyszłość Ciochowice
3:1
RKS Grodziec
Raków II Częstochowa
1:3
MLKS Woźniki
Slavia Ruda Śląska
1:3
Concordia Knurów
Wyzwolenie Chorzów
2:0
Zieloni Żarki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
1:0
Przyszłość Ciochowice
Gwarek Tarnowskie Góry
1:3
Grunwald Ruda Śląska
MLKS Woźniki
1:0
Wyzwolenie Chorzów
Pilica Koniecpol
3:2
Sarmacja Będzin
RKS Grodziec
3:0
Lot Konopiska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:1
Slavia Ruda Śląska
Zieloni Żarki
1:3
Górnik Piaski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
1:1
MLKS Woźniki
Grunwald Ruda Śląska
3:2
Sarmacja Będzin
Gwarek Tarnowskie Góry
4:3
RKS Grodziec
Lot Konopiska
1:1
Concordia Knurów
Przyszłość Ciochowice
1:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Raków II Częstochowa
2:1
Pilica Koniecpol
Slavia Ruda Śląska
2:5
Zieloni Żarki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
0:5
Gwarek Tarnowskie Góry
MLKS Woźniki
1:2
Slavia Ruda Śląska
Pilica Koniecpol
1:0
Wyzwolenie Chorzów
RKS Grodziec
2:3
Grunwald Ruda Śląska
Sarmacja Będzin
2:0
Raków II Częstochowa
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:0
Lot Konopiska
Zieloni Żarki
1:1
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
1:0
Pilica Koniecpol
Grunwald Ruda Śląska
4:0
Raków II Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry
5:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Przyszłość Ciochowice
0:1
MLKS Woźniki
RKS Grodziec
1:3
Concordia Knurów
Wyzwolenie Chorzów
0:1
Sarmacja Będzin
Lot Konopiska
1:2
Zieloni Żarki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
5:1
Grunwald Ruda Śląska
MLKS Woźniki
1:1
Lot Konopiska
Pilica Koniecpol
0:4
Slavia Ruda Śląska
Raków II Częstochowa
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Sarmacja Będzin
1:2
Górnik Piaski
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:2
RKS Grodziec
Zieloni Żarki
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
4:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Górnik Piaski
3:0
Raków II Częstochowa
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Wyzwolenie Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
0:2
MLKS Woźniki
Przyszłość Ciochowice
0:1
Pilica Koniecpol
Slavia Ruda Śląska
0:0
Sarmacja Będzin
RKS Grodziec
4:0
Zieloni Żarki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
2:2
RKS Grodziec
Pilica Koniecpol
1:1
Lot Konopiska
Raków II Częstochowa
2:3
Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin
0:0
Przyszłość Ciochowice
Wyzwolenie Chorzów
0:1
Górnik Piaski
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:4
Grunwald Ruda Śląska
Zieloni Żarki
0:1
Concordia Knurów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
3:0
MLKS Woźniki
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Górnik Piaski
Gwarek Tarnowskie Góry
4:1
Pilica Koniecpol
Lot Konopiska
1:1
Sarmacja Będzin
Przyszłość Ciochowice
3:0
Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska
3:4
Wyzwolenie Chorzów
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:1
Zieloni Żarki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
0:1
Slavia Ruda Śląska
MLKS Woźniki
3:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Pilica Koniecpol
0:0
RKS Grodziec
Raków II Częstochowa
1:0
Lot Konopiska
Sarmacja Będzin
2:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Wyzwolenie Chorzów
0:1
Przyszłość Ciochowice
Zieloni Żarki
1:4
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
2:1
Przyszłość Ciochowice
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Slavia Ruda Śląska
Pilica Koniecpol
1:1
Concordia Knurów
Raków II Częstochowa
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Sarmacja Będzin
1:0
RKS Grodziec
Wyzwolenie Chorzów
2:2
Lot Konopiska
MLKS Woźniki
1:1
Zieloni Żarki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
0:4
Sarmacja Będzin
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
Wyzwolenie Chorzów
Lot Konopiska
1:3
Górnik Piaski
MLKS Woźniki
1:1
Grunwald Ruda Śląska
Przyszłość Ciochowice
0:1
Slavia Ruda Śląska
RKS Grodziec
2:4
Raków II Częstochowa
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:3
Pilica Koniecpol
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
2:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Grunwald Ruda Śląska
0:2
Przyszłość Ciochowice
Pilica Koniecpol
0:1
Zieloni Żarki
Raków II Częstochowa
0:0
Concordia Knurów
Sarmacja Będzin
5:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Slavia Ruda Śląska
2:0
Lot Konopiska
Wyzwolenie Chorzów
2:0
RKS Grodziec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
1:1
Wyzwolenie Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
2:4
Slavia Ruda Śląska
Lot Konopiska
3:0
Przyszłość Ciochowice
MLKS Woźniki
0:1
Pilica Koniecpol
RKS Grodziec
1:1
Górnik Piaski
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:8
Raków II Częstochowa
Zieloni Żarki
0:4
Sarmacja Będzin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
2:0
Concordia Knurów
Grunwald Ruda Śląska
4:0
Lot Konopiska
Przyszłość Ciochowice
1:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Sarmacja Będzin
2:1
MLKS Woźniki
Slavia Ruda Śląska
2:2
RKS Grodziec
Wyzwolenie Chorzów
2:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Raków II Częstochowa
3:0
Zieloni Żarki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
2:2
Slavia Ruda Śląska
Lot Konopiska
0:2
Gwarek Tarnowskie Góry
MLKS Woźniki
0:2
Raków II Częstochowa
Pilica Koniecpol
2:3
Grunwald Ruda Śląska
RKS Grodziec
1:4
Przyszłość Ciochowice
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:4
Górnik Piaski
Zieloni Żarki
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Slavia Ruda Śląska
3:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Górnik Piaski
1:3
Zieloni Żarki
Lot Konopiska
0:5
RKS Grodziec
Przyszłość Ciochowice
3:3
Concordia Knurów
Sarmacja Będzin
1:1
Pilica Koniecpol
Wyzwolenie Chorzów
0:3
MLKS Woźniki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
1:0
Lot Konopiska
MLKS Woźniki
0:3
Górnik Piaski
Pilica Koniecpol
2:0
Raków II Częstochowa
RKS Grodziec
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Sarmacja Będzin
1:3
Grunwald Ruda Śląska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:3
Przyszłość Ciochowice
Zieloni Żarki
2:1
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Concordia Knurów
Lot Konopiska
1:4
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Slavia Ruda Śląska
3:4
MLKS Woźniki
Przyszłość Ciochowice
3:2
Zieloni Żarki
Grunwald Ruda Śląska
2:2
RKS Grodziec
Wyzwolenie Chorzów
1:2
Pilica Koniecpol
Raków II Częstochowa
2:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
0:2
Przyszłość Ciochowice
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Concordia Knurów
0:3
RKS Grodziec
Sarmacja Będzin
3:0
Wyzwolenie Chorzów
Zieloni Żarki
4:0
Lot Konopiska
Pilica Koniecpol
0:0
Górnik Piaski
Raków II Częstochowa
0:1
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
2:1
Sarmacja Będzin
Lot Konopiska
0:3
MLKS Woźniki
Grunwald Ruda Śląska
8:3
Concordia Knurów
Slavia Ruda Śląska
4:2
Pilica Koniecpol
RKS Grodziec
3:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Wyzwolenie Chorzów
4:1
Raków II Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry
2:3
Zieloni Żarki
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:2
Concordia Knurów
Sarmacja Będzin
0:1
Slavia Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
1:1
Grunwald Ruda Śląska
Zieloni Żarki
3:3
RKS Grodziec
Pilica Koniecpol
0:1
Przyszłość Ciochowice
Raków II Częstochowa
9:5
Górnik Piaski
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
2:1
Wyzwolenie Chorzów
Lot Konopiska
0:2
Pilica Koniecpol
Przyszłość Ciochowice
0:2
Sarmacja Będzin
Grunwald Ruda Śląska
2:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Slavia Ruda Śląska
1:1
Raków II Częstochowa
Concordia Knurów
5:0
Zieloni Żarki
RKS Grodziec
2:1
MLKS Woźniki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski
2:0
Grunwald Ruda Śląska
MLKS Woźniki
2:0
Concordia Knurów
Pilica Koniecpol
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Raków II Częstochowa
0:3
Przyszłość Ciochowice
Sarmacja Będzin
4:1
Lot Konopiska
Wyzwolenie Chorzów
1:4
Slavia Ruda Śląska
Zieloni Żarki
4:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
0:0
Sarmacja Będzin
Lot Konopiska
1:5
Raków II Częstochowa
Przyszłość Ciochowice
3:0
Wyzwolenie Chorzów
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:1
MLKS Woźniki
Grunwald Ruda Śląska
3:1
Zieloni Żarki
RKS Grodziec
2:1
Pilica Koniecpol
Slavia Ruda Śląska
0:1
Górnik Piaski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości