zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kusięta (b)
1:1
Grom Poczesna
KS Kotowice
0:5
Lelovia Lelów
LKS Unia Masłońskie
2:1
ULKS Będusz
MKS ii Myszków
1:3
KS Złoty Potok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Alkas Aleksandria
4:2
KS Kotowice
KS Złoty Potok
6:0
Lelovia Lelów
ULKS Będusz
5:1
Orły Kusięta (b)
MKS ii Myszków
0:4
LKS Unia Masłońskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kusięta (b)
3:2
MKS ii Myszków
KS Kotowice
3:1
Grom Poczesna
LKS Unia Masłońskie
2:1
KS Złoty Potok
Lelovia Lelów
1:3
Alkas Aleksandria
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
0:1
Lelovia Lelów
KS Złoty Potok
0:2
Alkas Aleksandria
ULKS Będusz
6:1
KS Kotowice
LKS Unia Masłońskie
3:1
Orły Kusięta (b)
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Alkas Aleksandria
4:1
Grom Poczesna
KS Złoty Potok
1:1
Orły Kusięta (b)
KS Kotowice
6:3
MKS ii Myszków
Lelovia Lelów
2:1
ULKS Będusz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
2:0
Grom Poczesna
ULKS Będusz
1:2
Alkas Aleksandria
LKS Unia Masłońskie
6:1
KS Kotowice
MKS ii Myszków
1:3
Lelovia Lelów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
1:1
ULKS Będusz
Alkas Aleksandria
6:0
MKS ii Myszków
KS Kotowice
2:1
Orły Kusięta (b)
Lelovia Lelów
3:1
LKS Unia Masłońskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
2:1
ULKS Będusz
LKS Unia Masłońskie
1:1
Alkas Aleksandria
Lelovia Lelów
5:2
Orły Kusięta (b)
MKS ii Myszków
0:1
Grom Poczesna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
1:4
LKS Unia Masłońskie
ULKS Będusz
4:0
MKS ii Myszków
Alkas Aleksandria
3:1
Orły Kusięta (b)
KS Kotowice
1:8
KS Złoty Potok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
1:2
Orły Kusięta (b)
ULKS Będusz
0:2
LKS Unia Masłońskie
Lelovia Lelów
8:1
KS Kotowice
KS Złoty Potok
2:1
MKS ii Myszków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lelovia Lelów
3:1
KS Złoty Potok
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
3:1
LKS Unia Masłońskie
Grom Poczesna
2:1
KS Kotowice
Alkas Aleksandria
1:0
Lelovia Lelów
MKS ii Myszków
2:1
Orły Kusięta (b)
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kusięta (b)
1:4
LKS Unia Masłońskie
Alkas Aleksandria
1:2
KS Złoty Potok
KS Kotowice
0:6
ULKS Będusz
Lelovia Lelów
7:1
Grom Poczesna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kusięta (b)
3:6
KS Złoty Potok
Grom Poczesna
0:5
Alkas Aleksandria
ULKS Będusz
3:1
Lelovia Lelów
MKS ii Myszków
2:2
KS Kotowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
0:1
KS Złoty Potok
Alkas Aleksandria
2:1
ULKS Będusz
KS Kotowice
0:2
LKS Unia Masłońskie
Lelovia Lelów
2:0
MKS ii Myszków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Unia Masłońskie
2:0
Lelovia Lelów
Orły Kusięta (b)
1:3
KS Kotowice
ULKS Będusz
1:1
Grom Poczesna
MKS ii Myszków
1:1
Alkas Aleksandria
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Będusz
0:1
KS Złoty Potok
Grom Poczesna
0:3
MKS ii Myszków
Alkas Aleksandria
3:0
LKS Unia Masłońskie
Orły Kusięta (b)
3:5
Lelovia Lelów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
3:0
KS Kotowice
Orły Kusięta (b)
0:5
Alkas Aleksandria
LKS Unia Masłońskie
2:3
Grom Poczesna
MKS ii Myszków
5:2
ULKS Będusz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kusięta (b)
3:2
ULKS Będusz
KS Kotowice
2:3
Alkas Aleksandria
LKS Unia Masłońskie
0:1
MKS ii Myszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości