zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
5:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
ULKS Będusz
0:5
Mała Panew Cynków (b)
Piast II Przyrów
0:6
Alkas Aleksandria
Unia Masłońskie
3:3
Warta Myszków (b)
Lelovia Lelów
- : -
Grom Poczesna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
4:1
Piast II Przyrów
Mała Panew Cynków (b)
4:1
Lelovia Lelów
ULKS Będusz
1:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Warta Myszków (b)
3:3
Alkas Aleksandria
Unia Masłońskie
0:2
KS Złoty Potok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Będusz
3:1
Unia Masłońskie
Alkas Aleksandria
2:0
Grom Poczesna
KS Złoty Potok
2:3
Warta Myszków (b)
Piast II Przyrów
0:1
Mała Panew Cynków (b)
Lelovia Lelów
5:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:0
Piast II Przyrów
KS Złoty Potok
6:1
ULKS Będusz
Mała Panew Cynków (b)
3:3
Alkas Aleksandria
Warta Myszków (b)
3:0
Grom Poczesna
Unia Masłońskie
0:4
Lelovia Lelów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Będusz
0:2
Warta Myszków (b)
Grom Poczesna
0:0
Mała Panew Cynków (b)
Alkas Aleksandria
3:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Piast II Przyrów
0:5
Unia Masłońskie
Lelovia Lelów
2:2
KS Złoty Potok
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
5:2
Piast II Przyrów
ULKS Będusz
1:2
Lelovia Lelów
Warta Myszków (b)
2:1
Mała Panew Cynków (b)
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:3
Grom Poczesna
Unia Masłońskie
1:1
Alkas Aleksandria
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
3:0
Unia Masłońskie
Alkas Aleksandria
1:0
KS Złoty Potok
Mała Panew Cynków (b)
6:3
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Piast II Przyrów
1:0
ULKS Będusz
Lelovia Lelów
6:0
Warta Myszków (b)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Złoty Potok
- : -
Grom Poczesna
ULKS Będusz
- : -
Alkas Aleksandria
Warta Myszków (b)
- : -
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Unia Masłońskie
- : -
Mała Panew Cynków (b)
Lelovia Lelów
- : -
Piast II Przyrów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
- : -
ULKS Będusz
Alkas Aleksandria
- : -
Lelovia Lelów
Mała Panew Cynków (b)
- : -
KS Złoty Potok
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
Unia Masłońskie
Piast II Przyrów
- : -
Warta Myszków (b)
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości