Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
6:0
Warta Zawada
Unia Rędziny
2:5
Kmicic Kruszyna
Sokół Olsztyn
1:1
Pilica Koniecpol
Sparta Siedlec Duży
0:3*
Orkan Rzerzęczyce
Warta Myszków (b)
0:4
Jura Niegowa
Sparta Szczekociny
7:2
Mała Panew Cynków (b)
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Myszków (b)
1:4
LKS Kamienica Polska
Warta Zawada
1:3
Unia Rędziny
Mała Panew Cynków (b)
1:3
Kmicic Kruszyna
Orkan Rzerzęczyce
2:2
Sokół Olsztyn
Sparta Szczekociny
4:0
Sparta Siedlec Duży
Jura Niegowa
3:0
Pilica Koniecpol
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
5:0
Jura Niegowa
Pilica Koniecpol
1:1
Orkan Rzerzęczyce
Unia Rędziny
5:1
Warta Myszków (b)
Sokół Olsztyn
1:2
Sparta Szczekociny
Sparta Siedlec Duży
0:3*
Kmicic Kruszyna
Warta Zawada
1:3
Mała Panew Cynków (b)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:1
Unia Rędziny
Warta Zawada
3:0*
Sparta Siedlec Duży
Mała Panew Cynków (b)
1:2
Warta Myszków (b)
Kmicic Kruszyna
0:2
Sokół Olsztyn
Sparta Szczekociny
2:1
Pilica Koniecpol
Jura Niegowa
1:4
Orkan Rzerzęczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
2:1
Mała Panew Cynków (b)
Pilica Koniecpol
0:1
Kmicic Kruszyna
Unia Rędziny
2:1
Jura Niegowa
Sokół Olsztyn
9:0
Warta Zawada
Sparta Siedlec Duży
4:0
Warta Myszków (b)
Orkan Rzerzęczyce
3:5
Sparta Szczekociny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:0
Sparta Siedlec Duży
Mała Panew Cynków (b)
2:0
Unia Rędziny
Kmicic Kruszyna
2:2
Orkan Rzerzęczyce
Jura Niegowa
1:2
Sparta Szczekociny
Warta Zawada
1:3
Pilica Koniecpol
Warta Myszków (b)
0:4
Sokół Olsztyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
3:1
Warta Myszków (b)
Sokół Olsztyn
1:2
LKS Kamienica Polska
Sparta Siedlec Duży
5:1
Unia Rędziny
Orkan Rzerzęczyce
5:1
Warta Zawada
Jura Niegowa
2:6
Mała Panew Cynków (b)
Kmicic Kruszyna
1:5
Sparta Szczekociny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:1
Pilica Koniecpol
Unia Rędziny
0:1
Sokół Olsztyn
Warta Zawada
1:5
Sparta Szczekociny
Mała Panew Cynków (b)
7:2
Sparta Siedlec Duży
Warta Myszków (b)
3:2
Orkan Rzerzęczyce
Jura Niegowa
2:1
Kmicic Kruszyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
0:0
Unia Rędziny
Sokół Olsztyn
2:2
Mała Panew Cynków (b)
Sparta Siedlec Duży
12:0
Jura Niegowa
Orkan Rzerzęczyce
2:2
LKS Kamienica Polska
Kmicic Kruszyna
10:1
Warta Zawada
Sparta Szczekociny
3:2
Warta Myszków (b)
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:2
Sparta Szczekociny
Pilica Koniecpol
0:3
Mała Panew Cynków (b)
Unia Rędziny
0:3
Orkan Rzerzęczyce
Sparta Siedlec Duży
2:0
Sokół Olsztyn
Warta Myszków (b)
1:3
Kmicic Kruszyna
Jura Niegowa
6:2
Warta Zawada
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
2:0
Sparta Siedlec Duży
Sokół Olsztyn
4:1
Jura Niegowa
Mała Panew Cynków (b)
3:0
Orkan Rzerzęczyce
Kmicic Kruszyna
2:1
LKS Kamienica Polska
Sparta Szczekociny
1:0
Unia Rędziny
Warta Zawada
1:2
Warta Myszków (b)
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
3:2
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
2:3
Warta Myszków (b)
Mała Panew Cynków (b)
6:1
Sparta Szczekociny
Orkan Rzerzęczyce
3:4
Sparta Siedlec Duży
Kmicic Kruszyna
1:2
Unia Rędziny
Warta Zawada
2:1
LKS Kamienica Polska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
5:1
Warta Myszków (b)
Pilica Koniecpol
0:1
Jura Niegowa
Unia Rędziny
1:0
Warta Zawada
Sokół Olsztyn
3:2
Orkan Rzerzęczyce
Sparta Siedlec Duży
1:3
Sparta Szczekociny
Kmicic Kruszyna
8:1
Mała Panew Cynków (b)
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mała Panew Cynków (b)
9:2
Warta Zawada
Warta Myszków (b)
0:3
Unia Rędziny
Orkan Rzerzęczyce
2:1
Pilica Koniecpol
Kmicic Kruszyna
3:4
Sparta Siedlec Duży
Sparta Szczekociny
1:0
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
0:3
LKS Kamienica Polska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
0:3
Sparta Szczekociny
Unia Rędziny
1:0
LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn
2:1
Kmicic Kruszyna
Sparta Siedlec Duży
4:3
Warta Zawada
Orkan Rzerzęczyce
3:0
Jura Niegowa
Warta Myszków (b)
1:3
Mała Panew Cynków (b)
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jura Niegowa
0:3
Unia Rędziny
Warta Zawada
1:3
Sokół Olsztyn
Mała Panew Cynków (b)
2:3
LKS Kamienica Polska
Kmicic Kruszyna
2:1
Pilica Koniecpol
Sparta Szczekociny
0:1
Orkan Rzerzęczyce
Warta Myszków (b)
1:1
Sparta Siedlec Duży
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
2:0
Warta Zawada
Unia Rędziny
5:2
Mała Panew Cynków (b)
Sokół Olsztyn
2:0
Warta Myszków (b)
Sparta Siedlec Duży
0:6
LKS Kamienica Polska
Orkan Rzerzęczyce
3:1
Kmicic Kruszyna
Sparta Szczekociny
4:2
Jura Niegowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:4
Sokół Olsztyn
Unia Rędziny
3:1
Sparta Siedlec Duży
Warta Zawada
0:2
Orkan Rzerzęczyce
Mała Panew Cynków (b)
5:1
Jura Niegowa
Warta Myszków (b)
1:2
Pilica Koniecpol
Sparta Szczekociny
1:1
Kmicic Kruszyna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
1:0
LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn
1:0
Unia Rędziny
Sparta Siedlec Duży
1:0
Mała Panew Cynków (b)
Sparta Szczekociny
1:0
Warta Zawada
Orkan Rzerzęczyce
2:0
Warta Myszków (b)
Kmicic Kruszyna
1:3
Jura Niegowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rędziny
1:0
Pilica Koniecpol
Warta Zawada
1:5
Kmicic Kruszyna
LKS Kamienica Polska
1:2
Orkan Rzerzęczyce
Jura Niegowa
1:4
Sparta Siedlec Duży
Mała Panew Cynków (b)
2:5
Sokół Olsztyn
Warta Myszków (b)
1:3
Sparta Szczekociny
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawada
0:2
Jura Niegowa
Orkan Rzerzęczyce
1:1
Unia Rędziny
Sokół Olsztyn
3:1
Sparta Siedlec Duży
Sparta Szczekociny
2:3
LKS Kamienica Polska
Mała Panew Cynków (b)
1:2
Pilica Koniecpol
Kmicic Kruszyna
5:3
Warta Myszków (b)
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
2:1
Kmicic Kruszyna
Unia Rędziny
1:0
Sparta Szczekociny
Sparta Siedlec Duży
3:0
Pilica Koniecpol
Jura Niegowa
1:0
Sokół Olsztyn
Orkan Rzerzęczyce
3:3
Mała Panew Cynków (b)
Warta Myszków (b)
4:1
Warta Zawada
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości