zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:1
Olimpia Huta Stara
Orkan Rzerzęczyce
1:5
Piast Przyrów
Sparta Siedlec Duży
0:3*
Pilica Koniecpol
KS Złoty Potok
5:2
GKS Unia Rędziny
Kmicic Kruszyna
4:1
Czarni Starcza
CKW Mała Panew
5:0
Jura Niegowa
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:5
Sokół Olsztyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:3
Orkan Rzerzęczyce
Olimpia Huta Stara
2:2
GKS Unia Rędziny
Sokół Olsztyn
2:0
Pilica Koniecpol
Czarni Starcza
3:1
CKW Mała Panew
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:6
KS Złoty Potok
Jura Niegowa
1:2
Sparta Siedlec Duży
Piast Przyrów
3:4
Kmicic Kruszyna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
2:1
Jura Niegowa
Sparta Siedlec Duży
2:4
Czarni Starcza
KS Złoty Potok
2:4
Sokół Olsztyn
Kmicic Kruszyna
1:0
LKS Kamienica Polska
CKW Mała Panew
2:6
Piast Przyrów
Olimpia Huta Stara
4:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Orkan Rzerzęczyce
1:3
GKS Unia Rędziny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
4:0
CKW Mała Panew
Sokół Olsztyn
4:2
Jura Niegowa
Czarni Starcza
8:1
Pilica Koniecpol
KS Złoty Potok
0:5
Olimpia Huta Stara
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:2
Orkan Rzerzęczyce
GKS Unia Rędziny
4:5
Kmicic Kruszyna
Piast Przyrów
4:2
Sparta Siedlec Duży
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
1:1
Piast Przyrów
Olimpia Huta Stara
2:1
Sokół Olsztyn
Sparta Siedlec Duży
0:3*
LKS Kamienica Polska
Orkan Rzerzęczyce
5:0
KS Złoty Potok
Kmicic Kruszyna
3:2
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
CKW Mała Panew
2:3
GKS Unia Rędziny
Jura Niegowa
1:3
Czarni Starcza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Unia Rędziny
3:0
Sparta Siedlec Duży
Olimpia Huta Stara
4:2
Orkan Rzerzęczyce
Piast Przyrów
6:1
Jura Niegowa
LKS Kamienica Polska
1:0
Pilica Koniecpol
Sokół Olsztyn
2:2
Czarni Starcza
KS Złoty Potok
1:2
Kmicic Kruszyna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
9:0
CKW Mała Panew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
2:2
GKS Unia Rędziny
Czarni Starcza
4:2
Piast Przyrów
Sparta Siedlec Duży
4:4
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Orkan Rzerzęczyce
3:0
Sokół Olsztyn
Kmicic Kruszyna
1:4
Olimpia Huta Stara
CKW Mała Panew
3:0
KS Złoty Potok
Jura Niegowa
3:1
LKS Kamienica Polska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Unia Rędziny
4:0
Jura Niegowa
LKS Kamienica Polska
1:1
Czarni Starcza
Olimpia Huta Stara
4:0
CKW Mała Panew
Sokół Olsztyn
0:2
Piast Przyrów
KS Złoty Potok
2:3
Sparta Siedlec Duży
Orkan Rzerzęczyce
0:2
Kmicic Kruszyna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:3
Pilica Koniecpol
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
1:3
KS Złoty Potok
Czarni Starcza
2:3
GKS Unia Rędziny
Sparta Siedlec Duży
1:7
Olimpia Huta Stara
Kmicic Kruszyna
1:4
Sokół Olsztyn
CKW Mała Panew
3:0
Orkan Rzerzęczyce
Piast Przyrów
6:2
LKS Kamienica Polska
Jura Niegowa
2:3
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Huta Stara
4:0
Pilica Koniecpol
Sokół Olsztyn
0:5
LKS Kamienica Polska
KS Złoty Potok
0:1
Jura Niegowa
Orkan Rzerzęczyce
4:1
Sparta Siedlec Duży
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:3
Czarni Starcza
Kmicic Kruszyna
14:0
CKW Mała Panew
GKS Unia Rędziny
1:3
Piast Przyrów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
2:1
GKS Unia Rędziny
Pilica Koniecpol
0:1
Orkan Rzerzęczyce
Czarni Starcza
2:2
KS Złoty Potok
Sparta Siedlec Duży
0:3
Kmicic Kruszyna
CKW Mała Panew
1:10
Sokół Olsztyn
Piast Przyrów
3:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Jura Niegowa
0:6
Olimpia Huta Stara
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Huta Stara
2:1
Czarni Starcza
Sokół Olsztyn
0:4
GKS Unia Rędziny
KS Złoty Potok
1:5
Piast Przyrów
Orkan Rzerzęczyce
5:0
Jura Niegowa
Kmicic Kruszyna
2:3
Pilica Koniecpol
CKW Mała Panew
2:2
Sparta Siedlec Duży
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
3:1
LKS Kamienica Polska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
2:3
KS Złoty Potok
Pilica Koniecpol
4:1
CKW Mała Panew
Czarni Starcza
1:2
Orkan Rzerzęczyce
Sparta Siedlec Duży
1:6
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
2:2
Kmicic Kruszyna
GKS Unia Rędziny
4:2
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Piast Przyrów
2:3
Olimpia Huta Stara
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
3:0*
Sparta Siedlec Duży
Olimpia Huta Stara
2:1
LKS Kamienica Polska
Jura Niegowa
5:1
CKW Mała Panew
Sokół Olsztyn
3:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Czarni Starcza
1:2
Kmicic Kruszyna
GKS Unia Rędziny
3:0
KS Złoty Potok
Piast Przyrów
3:0
Orkan Rzerzęczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Huta Stara
3:0*
GKS Unia Rędziny
Pilica Koniecpol
1:3
Sokół Olsztyn
Sparta Siedlec Duży
0:3*
Jura Niegowa
KS Złoty Potok
3:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Orkan Rzerzęczyce
5:0
LKS Kamienica Polska
Kmicic Kruszyna
4:2
Piast Przyrów
CKW Mała Panew
1:5
Czarni Starcza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:0
Kmicic Kruszyna
Sokół Olsztyn
4:2
KS Złoty Potok
Czarni Starcza
3:0*
Sparta Siedlec Duży
Jura Niegowa
0:0
Pilica Koniecpol
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:2
Olimpia Huta Stara
GKS Unia Rędziny
1:2
Orkan Rzerzęczyce
Piast Przyrów
2:0
CKW Mała Panew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
0:2
Czarni Starcza
Olimpia Huta Stara
2:0
KS Złoty Potok
Sparta Siedlec Duży
0:3*
Piast Przyrów
Orkan Rzerzęczyce
5:3
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kmicic Kruszyna
0:2
GKS Unia Rędziny
CKW Mała Panew
2:1
LKS Kamienica Polska
Jura Niegowa
2:1
Sokół Olsztyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:0*
Sparta Siedlec Duży
Sokół Olsztyn
2:1
Olimpia Huta Stara
Czarni Starcza
2:2
Jura Niegowa
KS Złoty Potok
1:4
Orkan Rzerzęczyce
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:3*
Kmicic Kruszyna
GKS Unia Rędziny
1:0
CKW Mała Panew
Piast Przyrów
4:0
Pilica Koniecpol
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Starcza
3:1
Sokół Olsztyn
Sparta Siedlec Duży
0:3*
GKS Unia Rędziny
Orkan Rzerzęczyce
1:3
Olimpia Huta Stara
Kmicic Kruszyna
4:3
KS Złoty Potok
CKW Mała Panew
7:3
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pilica Koniecpol
1:1
LKS Kamienica Polska
Jura Niegowa
0:1
Piast Przyrów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Huta Stara
8:2
Kmicic Kruszyna
Sokół Olsztyn
4:1
Orkan Rzerzęczyce
KS Złoty Potok
2:2
CKW Mała Panew
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
3:0*
Sparta Siedlec Duży
GKS Unia Rędziny
2:1
Pilica Koniecpol
Piast Przyrów
1:0
Czarni Starcza
LKS Kamienica Polska
0:2
Jura Niegowa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
0:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Czarni Starcza
1:0
LKS Kamienica Polska
Sparta Siedlec Duży
0:3*
KS Złoty Potok
Jura Niegowa
1:0
GKS Unia Rędziny
Kmicic Kruszyna
5:1
Orkan Rzerzęczyce
CKW Mała Panew
1:4
Olimpia Huta Stara
Piast Przyrów
2:1
Sokół Olsztyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Huta Stara
3:0*
Sparta Siedlec Duży
Sokół Olsztyn
4:3
Kmicic Kruszyna
KS Złoty Potok
3:1
Pilica Koniecpol
Orkan Rzerzęczyce
2:0
CKW Mała Panew
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:1
Jura Niegowa
GKS Unia Rędziny
3:2
Czarni Starcza
LKS Kamienica Polska
0:4
Piast Przyrów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
0:1
Olimpia Huta Stara
Czarni Starcza
9:4
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Sparta Siedlec Duży
0:3*
Orkan Rzerzęczyce
Jura Niegowa
0:3
KS Złoty Potok
CKW Mała Panew
2:5
Kmicic Kruszyna
Piast Przyrów
1:0
GKS Unia Rędziny
LKS Kamienica Polska
2:2
Sokół Olsztyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:4
Piast Przyrów
Olimpia Huta Stara
5:2
Jura Niegowa
Sokół Olsztyn
3:0*
CKW Mała Panew
KS Złoty Potok
2:1
Czarni Starcza
Orkan Rzerzęczyce
4:0
Pilica Koniecpol
Kmicic Kruszyna
3:0*
Sparta Siedlec Duży
GKS Unia Rędziny
5:2
LKS Kamienica Polska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
5:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pilica Koniecpol
2:1
Kmicic Kruszyna
Czarni Starcza
3:10
Olimpia Huta Stara
Sparta Siedlec Duży
0:3*
CKW Mała Panew
Jura Niegowa
2:0
Orkan Rzerzęczyce
GKS Unia Rędziny
2:4
Sokół Olsztyn
Piast Przyrów
7:1
KS Złoty Potok
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
3:0*
Sparta Siedlec Duży
KS Złoty Potok
1:0
LKS Kamienica Polska
Orkan Rzerzęczyce
1:2
Czarni Starcza
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:2
GKS Unia Rędziny
Kmicic Kruszyna
1:1
Jura Niegowa
CKW Mała Panew
3:3
Pilica Koniecpol
Olimpia Huta Stara
3:2
Piast Przyrów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości