zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Oksza Łobodno
6:2
Unia Rędziny
UKS Talent Szczekociny
4:1
Orzeł Pawonków
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
1:4
Gmina Kłomnice
Sokół Wręczyca Wielka
3:4
Pogoń Kamyk
Znicz Kłobuck
1:6
Pilica Koniecpol
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
1:0
Pilica Koniecpol
MKS Myszków
9:0
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Znicz Kłobuck
2:6
Sokół Wręczyca Wielka
Gmina Kłomnice
3:2
Oksza Łobodno
UKS Talent Szczekociny
7:3
Unia Rędziny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rędziny
1:1
Gmina Kłomnice
Oksza Łobodno
3:4
MKS Myszków
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
3:6
Pogoń Kamyk
Sokół Wręczyca Wielka
6:3
Orzeł Pawonków
UKS Talent Szczekociny
5:1
Pilica Koniecpol
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
5:2
Oksza Łobodno
Pilica Koniecpol
3:6
Sokół Wręczyca Wielka
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
6:3
Znicz Kłobuck
UKS Talent Szczekociny
6:1
Gmina Kłomnice
MKS Myszków
2:1
Unia Rędziny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rędziny
1:3
Pogoń Kamyk
Gmina Kłomnice
3:0
MKS Myszków
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
3:10
Orzeł Pawonków
Oksza Łobodno
9:0
Znicz Kłobuck
Sokół Wręczyca Wielka
4:0
UKS Talent Szczekociny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
1:7
Unia Rędziny
Pilica Koniecpol
8:0
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
UKS Talent Szczekociny
2:0
MKS Myszków
Pogoń Kamyk
3:3
Gmina Kłomnice
Orzeł Pawonków
0:9
Oksza Łobodno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Oksza Łobodno
5:0
Pilica Koniecpol
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
4:8
Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck
2:6
Gmina Kłomnice
MKS Myszków
3:1
Pogoń Kamyk
Unia Rędziny
1:5
Orzeł Pawonków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
0:8
Gmina Kłomnice
Sokół Wręczyca Wielka
1:10
Oksza Łobodno
Znicz Kłobuck
0:3
MKS Myszków
UKS Talent Szczekociny
5:3
Pogoń Kamyk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
1:15
UKS Talent Szczekociny
Unia Rędziny
3:2
Sokół Wręczyca Wielka
Gmina Kłomnice
1:1
Pilica Koniecpol
MKS Myszków
3:0
Orzeł Pawonków
Pogoń Kamyk
12:0
Znicz Kłobuck
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
1:2
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
1:3
Gmina Kłomnice
Pilica Koniecpol
0:0
MKS Myszków
UKS Talent Szczekociny
3:0*
Znicz Kłobuck
Orzeł Pawonków
2:2
Pogoń Kamyk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
1:4
Orzeł Pawonków
Pogoń Kamyk
8:0
Pilica Koniecpol
Oksza Łobodno
5:4
UKS Talent Szczekociny
Unia Rędziny
6:0
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości