zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jura Niegowa
1:1
Czarni Starcza
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
1:3
LZS Mrzygłód
Orły Kusięta (b)
1:0
LKS Kamienica Polska
Orkan Rzerzęczyce
5:2
Sparta Szczekociny
Kmicic Kruszyna
3:0
Sokół Olsztyn
GKS Unia Rędziny
5:0
Warta Zawada
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
1:1
Sparta Szczekociny
Czarni Starcza
1:0
Kmicic Kruszyna
LZS Mrzygłód
1:6
LKS Kamienica Polska
Orkan Rzerzęczyce
5:0
Warta Zawada
GKS Unia Rędziny
8:0
Orły Kusięta (b)
Jura Niegowa
1:3
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
3:0
Orkan Rzerzęczyce
LZS Mrzygłód
2:0
GKS Unia Rędziny
Orły Kusięta (b)
3:3
Warta Zawada
Kmicic Kruszyna
3:1
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Sparta Szczekociny
5:4
Czarni Starcza
Jura Niegowa
1:3
LKS Kamienica Polska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawada
1:8
Sokół Olsztyn
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
3:2
Sparta Szczekociny
Orły Kusięta (b)
0:6
LZS Mrzygłód
Orkan Rzerzęczyce
2:1
Czarni Starcza
Kmicic Kruszyna
2:2
LKS Kamienica Polska
GKS Unia Rędziny
9:2
Jura Niegowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
3:1
Czarni Starcza
LZS Mrzygłód
10:0
Warta Zawada
Jura Niegowa
1:0
Orły Kusięta (b)
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
1:2
Orkan Rzerzęczyce
Kmicic Kruszyna
0:0
GKS Unia Rędziny
Sparta Szczekociny
4:1
LKS Kamienica Polska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:1
Orkan Rzerzęczyce
LZS Mrzygłód
2:1
Jura Niegowa
Warta Zawada
6:3
Czarni Starcza
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
3:1
Sokół Olsztyn
Orły Kusięta (b)
1:1
Kmicic Kruszyna
GKS Unia Rędziny
5:6
Sparta Szczekociny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
2:0
LKS Kamienica Polska
Czarni Starcza
6:4
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Sparta Szczekociny
2:1
Orły Kusięta (b)
Jura Niegowa
4:1
Warta Zawada
Orkan Rzerzęczyce
4:4
GKS Unia Rędziny
Kmicic Kruszyna
0:4
LZS Mrzygłód
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
2:5
Czarni Starcza
LZS Mrzygłód
3:0
Sparta Szczekociny
Warta Zawada
3:2
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Orły Kusięta (b)
1:1
Orkan Rzerzęczyce
GKS Unia Rędziny
2:1
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
2:0
Kmicic Kruszyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
2:0
Orły Kusięta (b)
Czarni Starcza
3:1
GKS Unia Rędziny
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
1:1
LKS Kamienica Polska
Kmicic Kruszyna
5:2
Warta Zawada
Sparta Szczekociny
2:2
Jura Niegowa
Orkan Rzerzęczyce
3:1
LZS Mrzygłód
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mrzygłód
1:0
Sokół Olsztyn
Jura Niegowa
0:6
Orkan Rzerzęczyce
Warta Zawada
1:3
LKS Kamienica Polska
Orły Kusięta (b)
1:14
Czarni Starcza
Kmicic Kruszyna
4:1
Sparta Szczekociny
GKS Unia Rędziny
3:2
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:0
GKS Unia Rędziny
Sokół Olsztyn
3:1
Jura Niegowa
Czarni Starcza
5:4
LZS Mrzygłód
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
5:2
Orły Kusięta (b)
Orkan Rzerzęczyce
1:0
Kmicic Kruszyna
Sparta Szczekociny
7:3
Warta Zawada
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
5:0
Orły Kusięta (b)
Sokół Olsztyn
0:0
Kmicic Kruszyna
Czarni Starcza
2:4
Jura Niegowa
LZS Mrzygłód
3:1
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Warta Zawada
4:2
GKS Unia Rędziny
Orkan Rzerzęczyce
1:4
Sparta Szczekociny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mrzygłód
3:1
LKS Kamienica Polska
Warta Zawada
0:2
Orkan Rzerzęczyce
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
7:1
Jura Niegowa
Kmicic Kruszyna
1:3
Czarni Starcza
Sparta Szczekociny
1:2
Sokół Olsztyn
Orły Kusięta (b)
2:4
GKS Unia Rędziny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:2
Jura Niegowa
Czarni Starcza
5:0
Sparta Szczekociny
Warta Zawada
1:0
Orły Kusięta (b)
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
7:5
Kmicic Kruszyna
Orkan Rzerzęczyce
1:2
Sokół Olsztyn
GKS Unia Rędziny
2:0
LZS Mrzygłód
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kmicic Kruszyna
0:2
LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn
4:1
Warta Zawada
Czarni Starcza
7:1
Orkan Rzerzęczyce
LZS Mrzygłód
1:1
Orły Kusięta (b)
Sparta Szczekociny
5:1
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Jura Niegowa
1:4
GKS Unia Rędziny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:0
Sparta Szczekociny
Czarni Starcza
1:3
Sokół Olsztyn
Warta Zawada
1:3
LZS Mrzygłód
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
2:2
Orkan Rzerzęczyce
Orły Kusięta (b)
1:2
Jura Niegowa
GKS Unia Rędziny
1:1
Kmicic Kruszyna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
1:0
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Czarni Starcza
11:0
Warta Zawada
Kmicic Kruszyna
6:1
Orły Kusięta (b)
Sparta Szczekociny
4:1
GKS Unia Rędziny
Jura Niegowa
0:4
LZS Mrzygłód
Orkan Rzerzęczyce
0:1
LKS Kamienica Polska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
0:1
Sokół Olsztyn
LZS Mrzygłód
1:0
Kmicic Kruszyna
Warta Zawada
4:5
Jura Niegowa
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
1:5
Czarni Starcza
Orły Kusięta (b)
3:6
Sparta Szczekociny
GKS Unia Rędziny
2:0
Orkan Rzerzęczyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
3:2
GKS Unia Rędziny
Czarni Starcza
2:1
LKS Kamienica Polska
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
10:0
Warta Zawada
Kmicic Kruszyna
5:2
Jura Niegowa
Sparta Szczekociny
0:1
LZS Mrzygłód
Orkan Rzerzęczyce
3:1
Orły Kusięta (b)
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
1:4
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
LZS Mrzygłód
7:0
Orkan Rzerzęczyce
Jura Niegowa
1:4
Sparta Szczekociny
Warta Zawada
1:0
Kmicic Kruszyna
Orły Kusięta (b)
0:5
Sokół Olsztyn
GKS Unia Rędziny
2:3
Czarni Starcza
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
4:0
Warta Zawada
Sokół Olsztyn
0:1
LZS Mrzygłód
Czarni Starcza
8:0
Orły Kusięta (b)
Sparta Szczekociny
2:4
Kmicic Kruszyna
Orkan Rzerzęczyce
3:0
Jura Niegowa
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
4:2
GKS Unia Rędziny
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Unia Rędziny
1:0
LKS Kamienica Polska
Jura Niegowa
2:3
Sokół Olsztyn
Warta Zawada
1:11
Sparta Szczekociny
Orły Kusięta (b)
2:4
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Kmicic Kruszyna
2:4
Orkan Rzerzęczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości