zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Myszków
Pauza
Oksza Łobodno
6:2
Unia Rędziny
Talent Szczekociny
4:1
Orzeł Pawonków
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
1:4
Gmina II Kłomnice
Sokół Wręczyca Wielka
3:4
Pogoń Kamyk
Znicz Kłobuck
1:6
Pilica Koniecpol
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
Pauza
MKS Myszków
9:0
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Orzeł Pawonków
1:0
Pilica Koniecpol
Talent Szczekociny
7:3
Unia Rędziny
Gmina II Kłomnice
3:2
Oksza Łobodno
Znicz Kłobuck
2:6
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
Pauza
Oksza Łobodno
3:4
MKS Myszków
Pilica Koniecpol
1:5
Talent Szczekociny
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
3:6
Pogoń Kamyk
Unia Rędziny
1:1
Gmina II Kłomnice
Sokół Wręczyca Wielka
6:3
Orzeł Pawonków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
Pauza
Pogoń Kamyk
5:2
Oksza Łobodno
Pilica Koniecpol
3:6
Sokół Wręczyca Wielka
MKS Myszków
2:1
Unia Rędziny
Talent Szczekociny
6:1
Gmina II Kłomnice
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
6:3
Znicz Kłobuck
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
Pauza
Unia Rędziny
1:3
Pogoń Kamyk
Gmina II Kłomnice
3:0
MKS Myszków
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
3:10
Orzeł Pawonków
Oksza Łobodno
9:0
Znicz Kłobuck
Sokół Wręczyca Wielka
4:0
Talent Szczekociny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
Pauza
Znicz Kłobuck
1:7
Unia Rędziny
Pilica Koniecpol
8:0
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Talent Szczekociny
2:0
MKS Myszków
Pogoń Kamyk
3:3
Gmina II Kłomnice
Orzeł Pawonków
0:9
Oksza Łobodno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Talent Szczekociny
Pauza
Oksza Łobodno
5:0
Pilica Koniecpol
MKS Myszków
3:1
Pogoń Kamyk
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
4:8
Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck
2:6
Gmina II Kłomnice
Unia Rędziny
1:5
Orzeł Pawonków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Pauza
Orzeł Pawonków
0:8
Gmina II Kłomnice
Talent Szczekociny
5:3
Pogoń Kamyk
Sokół Wręczyca Wielka
1:10
Oksza Łobodno
Znicz Kłobuck
0:3*
MKS Myszków
Pilica Koniecpol
3:3*
Unia Rędziny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Oksza Łobodno
Pauza
Pogoń Kamyk
12:0
Znicz Kłobuck
MKS Myszków
3:0*
Orzeł Pawonków
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
1:15
Talent Szczekociny
Unia Rędziny
3:2
Sokół Wręczyca Wielka
Gmina II Kłomnice
1:1
Pilica Koniecpol
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rędziny
Pauza
Pilica Koniecpol
0:0
MKS Myszków
Talent Szczekociny
3:0*
Znicz Kłobuck
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
1:2
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
1:3
Gmina II Kłomnice
Pogoń Kamyk
2:2
Orzeł Pawonków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina II Kłomnice
Pauza
Znicz Kłobuck
1:4
Orzeł Pawonków
Oksza Łobodno
5:4
Talent Szczekociny
Pogoń Kamyk
8:0
Pilica Koniecpol
Unia Rędziny
6:0
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
MKS Myszków
2:0
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Myszków
Pauza
Pogoń Kamyk
1:4
Sokół Wręczyca Wielka
Orzeł Pawonków
3:4
Talent Szczekociny
Unia Rędziny
0:3*
Oksza Łobodno
Znicz Kłobuck
3:3*
Pilica Koniecpol
Gmina II Kłomnice
8:0
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
Pauza
Oksza Łobodno
1:1
Gmina II Kłomnice
Pilica Koniecpol
0:3*
Orzeł Pawonków
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
1:4
MKS Myszków
Unia Rędziny
0:3*
Talent Szczekociny
Sokół Wręczyca Wielka
3:0*
Znicz Kłobuck
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
Pauza
Pogoń Kamyk
5:1
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Talent Szczekociny
3:0*
Pilica Koniecpol
Gmina II Kłomnice
3:0*
Unia Rędziny
MKS Myszków
3:5
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
1:5
Orzeł Pawonków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
Pauza
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
3:0*
Znicz Kłobuck
Unia Rędziny
0:3*
MKS Myszków
Gmina II Kłomnice
3:1
Talent Szczekociny
Sokół Wręczyca Wielka
3:0*
Pilica Koniecpol
Oksza Łobodno
1:7
Pogoń Kamyk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Koniecpol
Pauza
Pogoń Kamyk
3:0*
Unia Rędziny
Orzeł Pawonków
6:0
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
MKS Myszków
2:0
Gmina II Kłomnice
Talent Szczekociny
3:3
Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck
0:3*
Oksza Łobodno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
Pauza
MKS Myszków
2:1
Talent Szczekociny
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
3:0*
Pilica Koniecpol
Unia Rędziny
3:3*
Znicz Kłobuck
Gmina II Kłomnice
7:2
Pogoń Kamyk
Oksza Łobodno
20:1
Orzeł Pawonków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Talent Szczekociny
Pauza
Orzeł Pawonków
3:0*
Unia Rędziny
Pilica Koniecpol
0:3*
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
5:3
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Znicz Kłobuck
0:3*
Gmina II Kłomnice
Pogoń Kamyk
1:1
MKS Myszków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Pauza
MKS Myszków
3:0*
Znicz Kłobuck
Unia Rędziny
3:3*
Pilica Koniecpol
Gmina II Kłomnice
3:0*
Orzeł Pawonków
Oksza Łobodno
4:2
Sokół Wręczyca Wielka
Pogoń Kamyk
4:1
Talent Szczekociny
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Oksza Łobodno
Pauza
Pilica Koniecpol
0:3*
Gmina II Kłomnice
Talent Szczekociny
12:3
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
Sokół Wręczyca Wielka
3:0*
Unia Rędziny
Znicz Kłobuck
0:3*
Pogoń Kamyk
Orzeł Pawonków
2:3
MKS Myszków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rędziny
Pauza
Oksza Łobodno
2:2
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
MKS Myszków
3:0*
Pilica Koniecpol
Gmina II Kłomnice
3:0*
Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck
0:3*
Talent Szczekociny
Pogoń Kamyk
9:1
Orzeł Pawonków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina II Kłomnice
Pauza
Orzeł Pawonków
3:0*
Znicz Kłobuck
Pilica Koniecpol
0:3*
Pogoń Kamyk
Talent Szczekociny
3:0*
Oksza Łobodno
GLKS Siedlec Duży-Gniazdów
3:0*
Unia Rędziny
Sokół Wręczyca Wielka
0:3*
MKS Myszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości