Lider za mocny dla LKS-u !

Lider z Radzionkowa okazał się za mocny dla podopiecznych Artura Minkiny. LKS przegrał 1:4, mimo iż od 7. minuty po trafieniu Kamila Witczyka prowadził 1:0. Zmieniło się to w 44. minucie, kiedy goście wyrównali a niespełna 120 sekund później wyszli na prowadzenie.

Pierwsze połowa na pewno mogła zakończyć się lepiej dla naszej drużyny, gdyby nie błędy w obronie i pomyłki sędziów, do których po zakończeniu pierwszej połowy najwięcej pretensji miał trener Artur Minkina.

Druga połowa to już kontrolowanie gry Ruchu Radzionków, chociaż Kamieniczanie mięli swoje okazje. Najlepszą miał w 54. minucie Kamil Witczyk, który z pierwszej piłki z około 14 metrów oddał strzał na bramkę gości, ale bramkarz Ruchu pokazał, że należy do grupy jednych z najlepszych.

W 73. minucie Goście podwyższyli prowadzenie na 1:3 a od 76. minuty Kamieniczanie musieli radzić sobie w dziesiątkę. Czerwoną kartką został ukarany Jakub Ciekot i musiał opuścić plac gry.

W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił zawodnik z Radzionkowa i mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Jedynym pocieszeniem może być fakt, że do tej pory nikt nie zdobył bramki w meczu przeciwko Ruchowi Radzionków. Należy jednak żałować, że nie udało się zdobyć chociaż jednego punktu bo szansa ku temu była.

Kolejka pełna niespodzianek:

IV kolejka obfitowała w kilka niespodzianek. Pierwszą niespodzianką jest niewątpliwie porażka Polonii Poraj z Górnikiem Piaski 0:1. Drugą niespodzianką jest wysoka wygrana MLKS-u Woźniki nad Fortuną Gliwice aż 6:2.

Liderem został Ruch Radzionków, na kolejnych pozycjach jest aż 5 drużyn które zgromadziły po 7 punktów: Unia Ząbkowice, Sarmacja Będzin. Przyszłość Ciochowice, Concordia Knurów i Raków II Częstochowa.

Kamieniczanie po porażce z Liderem spadli na 11. lokatę .

Już w najbliższą sobotę w Żarkach, Kamieniczanie rozegrają kolejne spotkanie derbowe. O godz. 17:00 zmierzą się z Zielonymi Żarki. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!