LKS - Sokół Olsztyn 5:4

Hokejowym wynikiem zakończył się środowy sparing między LKS-em a Sokołem Olsztyn. Mimo kilku braków kadrowych,w tym brak bramkarza,nasi zawodnicy postawili się przyszłemu,ligowemu rywali i wygrali ten mecz 5:4,mimo iż przegrywali po pierwszej połowie 1:2. Nieobecnego bramkarza zastąpił Julian Margasiński,jednak z powodu kontuzji musiał opuścić boisko. Zastąpił go  Patryk Musiał i spisał się bardzo dobrze.

W drugiej połowie,przez większą część czasu to nasza drużyna przeważała,stwarzając sobie sytuację podbramkowe. W końcu podopieczni Michała Kręblewskiego zdołali pokonać bramkarza gości i doprowadzić do remisu. Nasi zawodnicy grali bardzo ambitnie czego efektem były kolejne trzy strzelone bramki i z wyniku 2:2 zrobiło się nagle 5:2. W końcówce goście odpowiedzieli jedną bramką a w ostatniej akcji meczu z rzutu karnego Patryka Musiała pokonał zawodnik Olsztynian. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:4.

LKS Kamienica Polska - Sokół Olsztyn 5:4 (1:2)

1:0 - Damian Caban