Nasze zespoły w górnych częściach tabeli !

Rozgrywki w rundzie jesiennej dobiegają końca.

Drużynie seniorów zostały 3 kolejki rewanżowe a później czas na odpoczynek i przygotowanie do wiosennej rundy.

Zespoły młodzieżowe w najbliższy weekend zakończą rozgrywki.

Jak wygląda sytuacja drużyn z ul.Magazynowej ? Okazuję się,że bardzo dobrze. Młodzi zawodnicy z Kamienicy w swoich grupach wiekowych radzą sobie bardzo dobrze.

Orlicy w poprzedniej kolejce zdeklasowali Sokół Olsztyn aż 18:1,a aż 5 bramek w tym meczu zdobył Maciej Szarawara.

Obecnie Orlicy zajmują 2. pozycje w ligowej tabeli,mając zaledwie jednopunktową stratę do prowadzącej Polonii Poraj (22 punkty). Warto przypomnieć,że Kamieniczanie mają jeden zaległy mecz z Czarnymi Starczy,który zostanie rozegrany po ostatniej kolejce sezonu.

W ostatniej kolejce orlicy zmierzą się właśnie z Polonią Poraj w Poraju a więc będzie to mecz o pierwsze miejsce w grupie III rozgrywek Orlików. Mecz odbędzie się w Poraju 4.11.2016 o godzinie 17:00.

Mimo tego,że Orlicy radzą sobie świetnie pozostałe grupy również nie mogą narzekać na sytuację w grupie.

Młodziki obecnie zajmują 3 pozycję w tabeli z dorobkiem 13 punktów wywalczonych w 8 meczach (jeden zaległy mecz z Unią Rędziny) Tabeli przewodzi LOT II Konopiska (19 punktów) a na drugim miejscu są Zieloni z Żarek (17 punktów)

W ubiegły weekend młodzicy wywalczyli remis z liderem rozgrywek. W meczu padło aż 6 bramek a mecz zakończył się wynikiem 3:3.

W ostatniej kolejce sezonu zmierzą się z Sokołem Olsztyn. Mecz ten odbędzie się w Sobotę 5.11.2016 o godzinie 11:00 na boisku przy ul.Magazynowej.

Najbliżej dorosłej piłki są zawodnicy Juniorów Młodszych. Podopieczni Bartłomieja Dobosza aktualnie zajmują 2. miejsce w ligowej tabeli mając w dorobku 24 punkty. Taki sam wynik odnotowała Polonia Poraj,która przewodzi w tabeli,mając jeden rozegrany mecz mniej od Kamieniczan. Na 3. miejscu plasuje się Fair-Play Koziegłowy. Zespół z Koziegłów podobnie jak Polonia ma jeden mecz rozegrany mniej i ma stratę dwóch punktów do Kamieniczan i Polonii.

W najbliższy weekend na zakończenie sezonu nasz zespół uda się do Dąbrowy Zielonej na pojedynek z tamtejszą Dąbrowianką.

Sporej zadyszki dostali nasi Seniorzy. Po świetnym początku sezonu,w ostatnich trzech meczach nasz zespół zdołał wywalczyć zaledwie jeden punkt co poskutkowało spadkiem z drugiej na trzecią pozycje w tabeli.

Wszystko zaczęło się od remisu w Rzerzęczycach. Kamienica grająca w końcówce w dziesiątkę była bliska wywiezienia 3 punktów. Przy prowadzeniu naszego zespołu 1:2 świetnym strzałem zza pola karnego popisał się zawodnik Orkanu i pokonał Mateusza Macińskiego. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 a już tydzień później na magazynową przyjeżdżał lider - Sparta Szczekociny. Po emocjonującym meczu nasz zespół uległ 0:2. Bramki padały w 5 minucie po rzucie karnym oraz w 85. minucie,po kontrze zespołu Sparty.

Tydzień temu LKS jechał do Kruszyny wygrać,zachować drugie miejsce i znów zacząć odskakiwać reszcie stawki. Przed meczem w Kruszynie Kamieniczanie mieli zaledwie trzy punkty przewagi,właśnie nad Kmicicem,który rozpędzał się z meczu na mecz.

Od początku meczu było widać,że zawodnicy bardziej niż z rywalem muszą walczyć z fatalnymi warunkami atmosferycznymi. Trudno było grać górą,z powodu mocno wiejącego wiatru. Mimo tego po pierwszej połowie to nasz zespół schodził z boiska z jednobramkową zaliczką po bramce Krzysztofa Raka w 9. minucie spotkania.

Nikt się nie spodziewał,że w drugiej połowie nasz zespół stanie,a tak się stało. Od początku drugiej połowy to Kmicic atakował a nasz zespół nie potrafił przeprowadzić składnej akcji. W konsekwencji 63.minucie spotkania po zamieszaniu w polu karnym gospodarze zdobyli wyrównującą bramkę a już 10. minut później wychodzi na prowadzenie.

Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Kruszyny i tym samym nasz zespół spadł na 3. miejsce w tabeli.

W najbliższą niedzielę o godzinie 13:00 nasz zespół podejmie w Śliwakowie Wartę Zawada,czyli ostatnią drużynę ligi. Jest zatem idealny moment na odblokowanie się.