Porażki naszych drużyn młodzieżowych...

Dzisiejszej soboty, nasze drużyny młodzieżowe nie zaliczą do udanych.

Dziewczęta poległy w Kościelcu z tamtejszym Lotnikiem 0:1 , a w hicie kolejki w III Lidze Śląskiej ,Trampkarze przegrali 1:2 z Częstochowską Skrą . Bramkę dla naszej drużyny zdobył z rzutu Karnego Daniel Zaczkowski .

Mecz trampkarzy rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem ,spowodowanym spóźnieniem się głównego arbitra na mecz .

Goście od początku starali się prowadzić grę i stosowali przeciw nam bardzo wysoki pressing . Nasi chłopcy byli bardzo zagubieni i grali bardzo chaotycznie co szybko przyniosło negatywny efekt na boisku . Częstochowianie wykonywali rzut wolny z okolic pola karnego . Po dośrodkowaniu nie fortunnie interweniował Dominik Walentek i skierował piłkę do własnej bramki . Po bramce na 0:1 gra nie zmieniła się . Skra dalej nacierała, a nasza drużyna potrafiła tylko wybić piłkę jak najdalej od własnego pola karnego .

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 .

Na drugą połowę nasza drużyna wyszła z jedną zmianą . Arkadiusza Wagnera zmienił Bartek Mehr. Ta zmiana wymusiła na trenerze zmianę pozycji kilku zawodników. Grający ,w pierwszej połowie, na środku pomocy Igor Zubert musiał cofnąć się do obrony . Bartek Mehr zajął miejsce na lewej stronie pomocy.  Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza . Jedynym plusem, była spokojniejsza gra naszej drużyny co szybko przyniosło efekt w postaci bramki. Z lewej strony ciężar gry wziął na siebie Daniel Zaczkowski . Po minięciu kilku rywali zagrał piłkę do Bartka Mehra ,obrońcy wyłuskali mu piłkę, ale zagrali prosto pod nogi Daniela Zaczkowskiego , a ten został sfaulowany w polu karnym . Sam poszkodowany zamienił karnego na bramkę .

Po bramce wyrównującej bramce gra się wyrównała . Kamieniczanie mięli coraz więcej szans ale zdecydowanie nie radził sobie w ataku Jakub Tajber ,który otoczony przez wysokich obrońców miał nikłe szanse na  wygrywanie pojedynków główkowych bądź biegowych . Kropkę nad "i" niestety postawili goście ,którzy w ostatnim kwadransie zdobyli bramkę na 1:2 . Przy tej bramce zawaliła cała linia defensywy . Zaczęło się od straty w bocznym sektorze boiska, dośrodkowanie na dalszy słupek, a nie pilnowany zawodnik Skry nie miał problemu z wykończeniem akcji .

Ostatecznie nasza drużyna przegrała ,ważne spotkanie 1:2 i awans do II Ligi Śląskiej oddala się dużymi krokami .

Mamy nadzieję,że kolejne spotkania przyniosą więcej radości zawodnikom oraz kibicom a trampkarze do końca rozgrywek będą się liczyć w walce o awans.

LKS Kamienica Polska : KS Skra Częstochowa 1:2

Skład : Czerwiński- Zaczkowski, Madejczyk, Wagner (Mehr), Walentek - Holi, Zubert, Wrotniak, Ślimak - Tajber, Więcławik

Bramka : Daniel Zaczkowski (rzut karny)