Powrót do przeszłości - Poraj znów na Magazynowej!

Po remisie na inaugurację sezonu 2014/2015 czeka nas druga seria spotkań o mistrzostwo IV ligi. Druga kolejka i drugi mecz na własnym boisku. Tym razem podejmujemy beniaminka tych rozgrywek, a przy okazji rywala zza miedzy - Polonię Poraj. Tej drużyny nie trzeba przedstawiać kibicom Kamienicy. Od wielu lat mecze pomiędzy tymi ekipami były elektryzujące i przyciągały na trybuny mnóstwo fanów, czego spodziewamy się także i teraz. Między innymi z tego powodu, decyzją Zarządu, spotkanie to odbędzie się w niedzielne popołudnie, a pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 17:00.
Polonia po kilku latach niepowodzeń wreszcie osiągnęła swój cel, wygrała ligę okręgową i ten sezon rozpoczyna jako beniaminek IV ligi. W pierwszym spotkaniu piłkarze z Poraja podejmowali u siebie nieobliczalną Przyszłość Ciochowice. Goście świetnie zagrali pierwsze 45 minut i pewnie prowadzili 2:0. Gospodarze jednak nie chcieli zawieść licznie zgromadzonej publiczności i po dwóch bramkach Artura Opeldusa wyszarpali pierwszy punkt w tym sezonie. Nasi niedzielni rywale to mieszanka rutyny i młodości. Doświadczeni gracze, tacy jak: Opeldus, Konieczko, Prusko czy wreszcie golkiper Piotr Lech, zapewniają odpowiednią jakość tej ekipie, a ich doświadczenie może okazać się bezcenne podczas walki na IV-ligowym froncie.
To spotkanie będzie kolejnym ciężkim sprawdzianem dla podopiecznych trenera Artura Minkiny, ale na pewno możemy spodziewać się świetnego widowiska i walki o każdy centymetr boiska. Do tego, miejmy nadzieję, dojdzie licznie zgromadzona publiczność, piękna pogoda i doskonałe zagrania, a mecz ten będzie jeszcze długo pamiętany w Kamienicy Polskiej.
Serdecznie zapraszamy już w niedzielę na derbowy pojedynek z Polonią Poraj! Nie może Was tam zabraknąć!

LKS Kamienica Polska vs. Polonia Poraj - niedziela, godzina 17:00