Sparingowe zwycięstwo na tydzień przed ligą

Pierwotnie sparingpartnerem miała być drużyna Huragana Jezioro,ale w ostatniej chwili sparing został odwołany. Trenerowi Kręblewskiemu udało się umówić sparing z Gromem Poczesna,występującym na co dzień w B-klasie. W tym klubie w ubiegłym sezonie występowało kilku zawodników naszej drużyny,przynajmniej przez pierwszą część sezonu.

Wbrew pozorom to właśnie reprezentant B-klasy w pierwszej połowie był drużyną lepszą. Zawodnicy trenera Adama Studnickiego dłużej utrzymywali się przy piłce,wymieniając bardzo dużą liczbę podań. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1,a bramkę wyrównującą dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Szczęsny. Po dośrodkowaniu Damiana Cabana z lewej strony Krzysiek wygrał pojedynek główkowy i pokonał bramkarza gości.

Drugą połowa wygląda w wykonaniu naszej drużyny dużo lepiej,niestety wszystkie pozytywne emocje związane z piłką nożna popsuła przepychanka naszego zawodnika z obrońcą Gromu - Bartoszem Kaźmierczakiem. Nasz zawodnik uderzył zawodnika Gromu w głowę i rozpoczęły się przepychanki. Nasz zawodnik  został ukarany czerwoną kartką,ale zawodnik Gromu nie miał zamiaru odpuszczać i po meczu doszło do bójki w której zamieszanych było dwóch zawodników Gromu i zawodnik Kamienicy . Ostatecznie zawodników udało się rozdzielić,ale zawodnik Gromu wylał swoją frustrację w szatni... wyciągając drzwi od toalety.

Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 4:1 dla naszej drużyny. Bramki zdobywali jeszcze : Kacper Psonka,Michał Wrzosowski (Rzut karny) oraz Kacper Chłądzyński.

To zwycięstwo cieszy podwójnie. Styl gry w drugiej połowie był dużo lepszy niż w pierwszej połowie,a do tego widać,że nasza drużyna radzi sobie nawet bez tak doświadczonych zawodników jak Bartłomiej Dobosz  czy też Jakub Sobota,który wciąż leczy kontuzje i mamy nadzieję,że na rozgrywki ligowe będzie już w pełni sił.

Liga startuje już za tydzień 15. sierpnia. Nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem A-klasy - "Orłami" w Kusiętach.