Startujemy !

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, iż nowa,oficjalna strona klubu LKS Kamienica Polska właśnie ruszyła !

Serwis będzie informował o wszystkich rozgrywkach z udziałem drużyn z Kamienicy, począwszy od orlików skończywszy na seniorach.

Pracę nad stroną trwały około miesiąca, długie godziny spędzone nad serwisem nie poszły na marne.

Kadry zespołów zostaną dodane po pierwszych meczach.

Terminarz został z aktualizowany do nadchodzących kolejek, w przypadku Trampkarzy oraz Orlików terminarz zostanie dodany gdy tylko będziemy nim dysponować.

Mamy nadzieję, że zainteresowanie stroną będzie duże, a internauci zainteresowani klubem będą na bieżąco z wiadomościami z Magazynowej.

Z biegiem czasu będziemy starać się o domenę bez frazy "futbolowo". Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz oferty współpracy. Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: kamienica.polska@onet.pl