Wiosenne emocje ligowe !

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na boisku przy ul.Magazynowej powrócą rozgrywki Częstochowskiej "A klasy" Gr. II.

Na przeciw siebie staną drużyny LKS Kamienica Polska oraz Kmicica Kruszyny. Na jesień mecz tych drużyn zakończył się remisem 2:2 mimo,że zawodnicy z Kruszyny prowadzili już 2:0.

W przerwie zimowej w naszej drużynie doszło do kilku roszad. Główną zmianą była zmiana trenera,zwolnionego Michała Kręblewskiego na posadzie trenera zastąpił aktywny zawodnik naszego klubu Bartłomiej Dobosz. Oprócz tego do zespołu dołączyło kilku zawodników,którzy w meczach sparingowych pokazywali się z bardzo dobrej strony. W rundzie wiosennej nasz zespół będzie musiał sobie radzić bez jednego z najbardziej doświadczonych zawodników naszego zespołu Jakuba Soboty,który w jednym z meczów sparingowych doznał kontuzji kolana.

Przerwa zimowa dla naszego zespołu była jak najbardziej na plus. Kilka meczów kontrolnych i bardzo dobre wyniki. Z meczu na mecz styl Kamieniczan wyglądał co raz lepiej.

Poniżej przedstawiamy wyniki meczów sparingowych LKSu :

LKS Kamienica Polska - Orzeł Pawonków 4:0 (2:0)

LKS Kamienica Polska - Sokół Wręczyca 1:2 (0:1)

LKS Kamienica Polska - Warta Kamieńskie Młyny 1:1 (0:1)

LKS Kamienica Polska - Błękitni Herby 8:1 (3:0)

LKS Kamienica Polska - Ruch Kochanowice 6:0 (3:0)

LKS Kamienica Polska - KS Złoty Potok 7:2

Bilans naszej drużyny to 4 wygrane,1 remis oraz jedna porażka. Takie wyniki mogą napawać nas optymizmem przed zbliżającą się rundą wiosenną zwłaszcza,że większość meczy LKS rozegra właśnie przed własną publicznością.

Dla porównania podamy wyniki meczów sparingowych drużyny Kmicica :

Grom Miedźno - Kmicic Kruszyna 4 : 4 (2 : 2)
Kmicic Kruszyna - Ruch Kochanowice 2 : 1 (0 : 0)
Kmicic Kruszyna - Start Soborzyce 3 : 2 (0 : 2)
Płomień Czarny Las - Kmicic Kruszyna 5 : 3 (3 : 2)
Warta Mstów - Kmicic Kruszyna 4 : 4

5 meczy i żadnej porażki to też świadczy o dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym przez drużynę z Kruszyny.

Zapowiada się zatem bardzo ciekawy mecz.

Zapraszamy 19.03 na godzinę 11:00 na stadion przy ul.Magazynowej !