Dołącz do LKS Kamienica Polska !

Członkiem zwyczajnym klubu może zostać osoba pełnoletnia ,która będzie przestrzegać statutu klubu,ustawy o stowarzyszeniach i wypełni deklarację członkowską.

Miej wpływ na działalność LKS”Kamienica Polska”. Wypełnione deklaracje prosimy składać do skrzynki pocztowej mieszczącej się na drzwiach budynku klubowego.

D E K L A R A C J A  C Z Ł O N K A  Z W Y C Z A J N E G O  LKS” Kamienica Polska”

Nazwisko i Imię…………………………………………………………………………………………………………………..

Data urodzenia…………………………………………………………………………………………………………………

Adres zamieszkania i nr. telefonu…………………………………………………………………………………….

D E KL A R U J Ę przystąpienie do LKS”Kamienica Polska” jednocześnie zobowiązuję się do przestrzegania statutu klubu,ustawy o stowarzyszeniach oraz

zobowiązuję się do opłacania składki członkowskiej w wysokości 10 zł. miesięcznie od dnia …………………………..

Podpis

……………………………………..

C Z Ę Ś Ć II wypełnia Zarząd

DECYZJA ZARZĄDU KLUBU

Zarząd LKS”Kamienica Polska” postanowił przyjąć ,nie przyjąć w\w na członka zwyczajnego klubu.

Kamienica Polska ………………………………………….. Podpis przedstawiciela Zarządu.