Kolejne trudne spotkanie w IV lidze

W ostatnich tygodniach drużyna seniorów jest w bardzo dobrej formie. W ostatnich 4. spotkaniach ligowych drużyna z Kamienicy Polskiej nie przegrała żadnego meczu. Ostatnią porażkę odnieśli w Koniecpolu przegrywając dość pechowo 0:1.

Kolejne spotkania to remisy w Częstochowie z Rakowem II (1:1) i w Kamienicy Polskiej z Wyzwoleniem (0:0), pozostałe dwa spotkania to wygrane z dwoma z trzech pretendentów do awansu. Z Kamienicy bez punktów wyjechała Sarmacja Będzin a tydzień temu "nasi" IV-ligowcy wrócili z kompletem punktów z Czeladzi, gdzie po bramce Rafała Czerwińskiego wygraliśmy 1:0. W środę Kamieniczanie zdeklasowali Orkan Rzerzęczyce w finale Pucharu Polski wygrywając 4:0.

Już w sobotę Kamieniczan czeka kolejny trudny sprawdzian. Na boisku w Kamienicy Polskiej dojdzie do spotkania 25.serii rozgrywek o mistrzostwo IV ligi. Rywalem zespołu Artura Minkiny będzie aktualnie 9. drużyna ligi - Slavia Ruda Śląska.

Zawodnicy Slavii w ostatnich 5. meczach zdobyła tylko 5 punktów. Zremisowała z RKS-em Grodziec 2:2, a tydzień później w Knurowie spotkanie z Concordią również zakończyło się takim samym stosunkiem bramkowym. Kolejna kolejka to wygrana z ostatnią drużyną tabeli, gdzie Zagłębiak Dąbrowa Górnicza przegrała w Rudzie Śląskiej po wyrównanym spotkaniu 2:3. Ostatnie dwie ligowe potyczki Slavii to porażka w Żarkach 1:2, oraz przed własną publicznością druga porażka z rzędu z drużyną MLKS-u Woźniki, która wygrała w Rudzie Śląskiej 4:3.

Mimo słabszego okresu gry zespołu z Rudy Śląskiej nie można lekceważyć rywala. Będzie to na pewno mecz walki i wielkich emocji. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy naszego zespołu i kolejnych 3 punktów w tabeli ligowej.

Początek spotkania na boisku przy ul. Magazynowej w Kamienicy Polskiej o godzinie 17:00.

Wszystkich Sympatyków piłki nożnej gorąco zapraszamy !