Pierwsze wiosenne punkty !

Nikt nie wiedział na co tak na prawdę stać naszą drużynę przed meczem z Kmicicem Kruszyna. Nowy trener,zmiany kadrowe to wszystko wywoływało niepokój u działaczy czy też kibiców. Jednak boisko potwierdziło,że nasza drużyna bardzo dobrze przepracowała okres przygotowawczy. Nasza drużyna wyszła mocno zmotywowana na mecz i od samego początku widać było,że to podopieczni Bartłomieja Dobosza chcą prowadzić grę. Od samego początku to Kamieniczanie nadawali ton grze,a zespół Kmicica potrafił odpowiedzieć tylko pojedynczymi akcjami,głównie w końcówce pierwszej połowy,lecz brakowało im zimnej krwi a może i szczęścia. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem a po przerwie nasza drużyna wyszła jeszcze bardziej zmotywowana i nastawiona na zwycięstwo. 

Początek drugiej połowy wyglądał lepiej dla zespołu z Kruszyny. Gdyby nie dobrze dysponowany Mateusz Maciński Kmicic mógł zdobyć bramkę już w pierwszych minutach drugiej połowy. 

Jednak wszystko zmieniło się w 60.minucie spotkania. Obrona Kmicica pogubiła się a ich błąd wykorzystał Bartosz Grzyb,który przechwycił źle wybitą piłkę na 18.metrze,obrońca przyjezdnych próbował naprawić swój błąd lecz Bartek w odpowiednim momencie zagrał piłkę do niekrytego Kacpra Chłądzyńskiego a ten z zimną krwią pokonał bramkarza gości. Po tej bramce obraz gry nie wiele się zmienił,mieliśmy głównie walkę w środku pola i kilka akcji podbramkowych z obu stron. W okolicach 85. minuty spotkania drugi cios w tym meczu wyprowadzili Kamieniczanie. Bartłomiej Dobosz dograł piłkę do wychodzącego Bartosza Grzyba a nasz napastnik wślizgiem pokonał bramkarza przyjezdnych i tym samym zapewnił naszej drużynie pierwsze trzy punkty tej wiosny. 

Zwycięstwo to smakuje podwójnie,pokonaliśmy drużynę z którą mieliśmy bardzo duże problemy na wyjeździe a do tego nasz zespół przez niemal całe spotkanie grał na równym,wysokim poziomie.

Pierwsza wiosenna kolejka okazała się sporą niespodzianką. Punkty stracił m.in lider rozgrywek LZS Mrzygłód,który niespodziewanie,żeby nie powiedzieć,sensacyjnie zremisował z Orłami Kusięta 1:1. 

Niespodzianką zakończył się również mecz Czarnych Starcza z Orkanem Rzerzęczyce. Czarni nie dali szans rywalowi inkasując im aż 7 bramek na własnym boisku. 

Pozostałe wyniki : 

Sokół Olsztyn - Warta Zawada 4:1

Sparta Szczekociny - Sparta Siedlec Duży 5:1

Jura Niegowa - Unia Rędziny 1:4

W najbliższą sobotę  kolejny mecz przy Magazynowej !  W przeddzień świąt wielkanocnych o godzinie 11:00 na Stadionie przy ul.Magazynowej Kamieniczanie zmierzą się z drużyną Sparty Szczekociny. Zawodnicy mają dużo do udowodnienia ponieważ w Szczekocinach nasza drużyna została zdeklasowana 1:4. 

Serdecznie Zapraszamy :)