zamknij reklamę

Pierwsze wiosenne punkty !

Pierwsze wiosenne punkty !

Nikt nie wiedział na co tak na prawdę stać naszą drużynę przed meczem z Kmicicem Kruszyna. Nowy trener,zmiany kadrowe to wszystko wywoływało niepokój u działaczy czy też kibiców. Jednak boisko potwierdziło,że nasza drużyna bardzo dobrze przepracowała okres przygotowawczy. Nasza drużyna wyszła mocno zmotywowana na mecz i od samego początku widać było,że to podopieczni Bartłomieja Dobosza chcą prowadzić grę. Od samego początku to Kamieniczanie nadawali ton grze,a zespół Kmicica potrafił odpowiedzieć tylko pojedynczymi akcjami,głównie w końcówce pierwszej połowy,lecz brakowało im zimnej krwi a może i szczęścia. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem a po przerwie nasza drużyna wyszła jeszcze bardziej zmotywowana i nastawiona na zwycięstwo. 

Początek drugiej połowy wyglądał lepiej dla zespołu z Kruszyny. Gdyby nie dobrze dysponowany Mateusz Maciński Kmicic mógł zdobyć bramkę już w pierwszych minutach drugiej połowy. 

Jednak wszystko zmieniło się w 60.minucie spotkania. Obrona Kmicica pogubiła się a ich błąd wykorzystał Bartosz Grzyb,który przechwycił źle wybitą piłkę na 18.metrze,obrońca przyjezdnych próbował naprawić swój błąd lecz Bartek w odpowiednim momencie zagrał piłkę do niekrytego Kacpra Chłądzyńskiego a ten z zimną krwią pokonał bramkarza gości. Po tej bramce obraz gry nie wiele się zmienił,mieliśmy głównie walkę w środku pola i kilka akcji podbramkowych z obu stron. W okolicach 85. minuty spotkania drugi cios w tym meczu wyprowadzili Kamieniczanie. Bartłomiej Dobosz dograł piłkę do wychodzącego Bartosza Grzyba a nasz napastnik wślizgiem pokonał bramkarza przyjezdnych i tym samym zapewnił naszej drużynie pierwsze trzy punkty tej wiosny. 

Zwycięstwo to smakuje podwójnie,pokonaliśmy drużynę z którą mieliśmy bardzo duże problemy na wyjeździe a do tego nasz zespół przez niemal całe spotkanie grał na równym,wysokim poziomie.

Pierwsza wiosenna kolejka okazała się sporą niespodzianką. Punkty stracił m.in lider rozgrywek LZS Mrzygłód,który niespodziewanie,żeby nie powiedzieć,sensacyjnie zremisował z Orłami Kusięta 1:1. 

Niespodzianką zakończył się również mecz Czarnych Starcza z Orkanem Rzerzęczyce. Czarni nie dali szans rywalowi inkasując im aż 7 bramek na własnym boisku. 

Pozostałe wyniki : 

Sokół Olsztyn - Warta Zawada 4:1

Sparta Szczekociny - Sparta Siedlec Duży 5:1

Jura Niegowa - Unia Rędziny 1:4

W najbliższą sobotę  kolejny mecz przy Magazynowej !  W przeddzień świąt wielkanocnych o godzinie 11:00 na Stadionie przy ul.Magazynowej Kamieniczanie zmierzą się z drużyną Sparty Szczekociny. Zawodnicy mają dużo do udowodnienia ponieważ w Szczekocinach nasza drużyna została zdeklasowana 1:4. 

Serdecznie Zapraszamy :)

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Zdzichu napisał
  Proszę Pana, każdy zdrowo prowadzony klub powinien podać numer do sekretariatu w godzinach urzędowania osoby odpowiedzialnej za kontakt i tyle wystarczy moim zdaniem. Nie zamierzam zwalczać tego klubu, bo nic mnie z nim nie wiąże, ale odrobina cywilizacji przydałaby się. Internet, marketing - radzę przestudiować te sprawy, bo inaczej ludzi do siebie nie przyciągniecie.

 • Kamil Szymczak napisał
  Szanowany Panie Radosławie. Zarząd naszego klubu nie będzie odpowiadał na łamach strony internetowej klubu na Pana oszczerstwa i pomówienia zamieszczone na naszej stronie internetowej.Jeżeli jest Pan zainteresowany kontaktem z zarządem oraz chce Pan otrzymać prawdziwe informacje o klubie zapraszamy w środę tj. 6.04.2016r o godzinie 18:00 do siedziby klubu. Wierzymy,że dojdzie do tego spotkania. Adres klubu : Kamienica Polska ul.Marii Konopnickiej 261
  Zarząd LKS "Kamienica Polska"

 • Zdzichu napisał
  Radosław Ścisły się kłania :) Czyli mam rozumieć, że czyn społeczny = amatorszczyzna ? Jeśli mnie pamięć nie myli prosiłem o kontakt z osobą z Zarządu, więc mam nadzieję, że jest tam ktoś na tyle dojrzały, aby spokojnie i rzetelnie odpowiedzieć na moje komentarze. Co do pasji i braku korzyści finansowych z tego tytułu bym się mocno wstrzymał, bo ptaszki ćwierkają coś innego. Czekam na odpowiedź osoby kompetentnej.

 • Kamil Szymczak napisał
  Jeżeli byłby Pan na tyle dojrzały to podał by Pan swoje prawdziwe imię i nazwisko :) W internecie każdy jest mądry gdy nikt nie wie o kogo chodzi. Klub funkcjonuje na tyle na ile może. Prawie każdy działa w klubie w czynie społecznym i robi to z czystej pasji i zainteresowania klubem,a nie dla pieniędzy. Więc proszę czasami pomyśleć zanim się napiszę.

 • Zdzichu napisał
  Zalogowałem się właśnie specjalnie po to, aby ten komentarz dodać, więc zupełnie nie rozumiem dlaczego usunął Pan mój komentarz. Chciałem po prostu powiedzieć, że będąc pierwszy raz na meczu, a znając Wasze wcześniejsze dokonania jestem załamany zwykłą "amatorką" jaka panuje na obiekcie i wśród osób, które "działają" w tym klubie. Tego proszę już nie usuwać i liczę, że wypowie się na ten temat ktoś z Zarządu!

 • Kamil Szymczak napisał
  Komentarze zostały usunięte ponieważ jeden z autorów podszywał się pode mnie... Od dzisiaj możliwość komentowania będzie dostępna tylko poprzez zalogowanie się na stronie i ówczesnej akceptacji komentarza przez administrację :)

 • Zdzichu napisał
  Panie Redaktorze co to za kasowanie komentarzy? Proszę w trybie natychmiastowym przywrócić mój komentarz i o odpowiedź pod tym postem. To fatalnie świadczy o klubie jeśli nie potrafi przyjąć nawet odrobiny krytyki.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości