Podsumowanie spotkania w sprawie A-klasy

8. Stycznia odbyło się spotkanie zarządu z zainteresowanymi zawodnikami do gry w A-klasie.

Na zebraniu pojawiło się około 15 zawodników,byłych zawodników naszych drużyn młodzieżowych. Wszyscy zawodnicy zadeklarowali chęć gry i zdecydowano,że od drugiej połowy Lutego najprawdopodobniej rozpocznie się okres przygotowawczy,który będzie trwał około pół roku. W A-klasowych rozgrywkach klub z Kamienicy Polskiej wystartował by od rundy jesiennej kolejnego sezonu.

Aktualnie są prowadzone rozmowy z kilkoma trenerami,którzy byliby chętni prowadzić nasz zespół. Nazwisk jak na razie nie znamy.

Oprócz młodych zawodników, chęć gry wyraziło dwóch byłych zawodników IV-ligowego LKS-u : Bartłomiej Dobosz oraz Jakub Sobota. Grono zawodników na pewno się jeszcze powiększy a nam pozostaje z niecierpliwością czekać na rundę jesienną w rozgrywkach A-klasy.