Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
Pauza
Płomień Czarny Las
2:1
Sparta Nowa Wieś
Biała Gwiazda Krasice
1:1
Płomień Lgota Mała
Świt Borowno
0:3
Biała Gwiazda Krasice
Orlik Blachownia
3:1
Iskra Mokrzesz
Metal Rzeki Wielkie
3:0
Błękitni Libidza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
Pauza
Błękitni Libidza
0:4
Start Soborzyce
Iskra Mokrzesz
5:0
Biała Gwiazda Krasice
Biała Gwiazda Krasice
1:0
Sparta Nowa Wieś
Płomień Lgota Mała
4:5
Płomień Czarny Las
Świt Borowno
1:3
Metal Rzeki Wielkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Gwiazda Krasice
Pauza
Start Soborzyce
11:0
Świt Borowno
Płomień Czarny Las
1:2
Iskra Mokrzesz
Orlik Blachownia
7:2
Błękitni Libidza
Metal Rzeki Wielkie
4:1
Biała Gwiazda Krasice
Sparta Nowa Wieś
1:1
Płomień Lgota Mała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
Pauza
Iskra Mokrzesz
2:0
Sparta Nowa Wieś
Metal Rzeki Wielkie
1:2
Start Soborzyce
Biała Gwiazda Krasice
1:3
Płomień Lgota Mała
Błękitni Libidza
15:2
Biała Gwiazda Krasice
Świt Borowno
0:6
Orlik Blachownia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
Pauza
Start Soborzyce
4:2
Biała Gwiazda Krasice
Płomień Czarny Las
4:1
Błękitni Libidza
Orlik Blachownia
4:1
Metal Rzeki Wielkie
Biała Gwiazda Krasice
9:1
Świt Borowno
Płomień Lgota Mała
1:2
Iskra Mokrzesz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Lgota Mała
Pauza
Start Soborzyce
2:1
Orlik Blachownia
Metal Rzeki Wielkie
1:0
Biała Gwiazda Krasice
Biała Gwiazda Krasice
0:0
Iskra Mokrzesz
Błękitni Libidza
1:2
Sparta Nowa Wieś
Świt Borowno
4:7
Płomień Czarny Las
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
Pauza
Sparta Nowa Wieś
7:1
Świt Borowno
Płomień Czarny Las
3:1
Metal Rzeki Wielkie
Orlik Blachownia
3:1
Biała Gwiazda Krasice
Biała Gwiazda Krasice
0:3
Start Soborzyce
Płomień Lgota Mała
2:0
Błękitni Libidza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Gwiazda Krasice
Pauza
Orlik Blachownia
1:1
Biała Gwiazda Krasice
Start Soborzyce
3:4
Płomień Czarny Las
Metal Rzeki Wielkie
2:0
Sparta Nowa Wieś
Błękitni Libidza
2:1
Iskra Mokrzesz
Świt Borowno
2:1
Płomień Lgota Mała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Libidza
Pauza
Płomień Czarny Las
5:1
Orlik Blachownia
Iskra Mokrzesz
7:1
Świt Borowno
Sparta Nowa Wieś
1:0
Start Soborzyce
Płomień Lgota Mała
0:0
Metal Rzeki Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Borowno
Pauza
Orlik Blachownia
2:5
Sparta Nowa Wieś
Start Soborzyce
7:0
Płomień Lgota Mała
Metal Rzeki Wielkie
2:3
Iskra Mokrzesz
Biała Gwiazda Krasice
1:3
Płomień Czarny Las
Biała Gwiazda Krasice
1:0
Błękitni Libidza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Rzeki Wielkie
Pauza
Błękitni Libidza
4:1
Świt Borowno
Płomień Czarny Las
3:0
Biała Gwiazda Krasice
Iskra Mokrzesz
0:1
Start Soborzyce
Sparta Nowa Wieś
5:0
Biała Gwiazda Krasice
Płomień Lgota Mała
2:6
Orlik Blachownia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
Pauza
Sparta Nowa Wieś
2:3
Płomień Czarny Las
Biała Gwiazda Krasice
0:1
Świt Borowno
Płomień Lgota Mała
0:0
Biała Gwiazda Krasice
Błękitni Libidza
2:6
Metal Rzeki Wielkie
Iskra Mokrzesz
2:3
Orlik Blachownia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
Pauza
Płomień Czarny Las
3:1
Płomień Lgota Mała
Start Soborzyce
4:2
Błękitni Libidza
Metal Rzeki Wielkie
2:2
Świt Borowno
Sparta Nowa Wieś
5:0
Biała Gwiazda Krasice
Biała Gwiazda Krasice
0:1
Iskra Mokrzesz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Gwiazda Krasice
Pauza
Iskra Mokrzesz
0:5
Płomień Czarny Las
Biała Gwiazda Krasice
1:2
Metal Rzeki Wielkie
Płomień Lgota Mała
1:5
Sparta Nowa Wieś
Błękitni Libidza
1:2
Orlik Blachownia
Świt Borowno
2:3
Start Soborzyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
Pauza
Orlik Blachownia
1:0
Świt Borowno
Start Soborzyce
1:2
Metal Rzeki Wielkie
Sparta Nowa Wieś
2:0
Iskra Mokrzesz
Biała Gwiazda Krasice
3:2
Błękitni Libidza
Płomień Lgota Mała
2:2
Biała Gwiazda Krasice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
Pauza
Iskra Mokrzesz
2:2
Płomień Lgota Mała
Metal Rzeki Wielkie
1:4
Orlik Blachownia
Błękitni Libidza
3:4
Płomień Czarny Las
Świt Borowno
2:2
Biała Gwiazda Krasice
Biała Gwiazda Krasice
1:5
Start Soborzyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Lgota Mała
Pauza
Płomień Czarny Las
5:0
Świt Borowno
Orlik Blachownia
4:0
Start Soborzyce
Iskra Mokrzesz
5:0
Biała Gwiazda Krasice
Sparta Nowa Wieś
7:1
Błękitni Libidza
Biała Gwiazda Krasice
5:3
Metal Rzeki Wielkie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
Pauza
Start Soborzyce
2:1
Biała Gwiazda Krasice
Metal Rzeki Wielkie
2:4
Płomień Czarny Las
Biała Gwiazda Krasice
2:3
Orlik Blachownia
Błękitni Libidza
4:1
Płomień Lgota Mała
Świt Borowno
2:3
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Gwiazda Krasice
Pauza
Płomień Czarny Las
4:1
Start Soborzyce
Iskra Mokrzesz
1:1
Błękitni Libidza
Sparta Nowa Wieś
5:2
Metal Rzeki Wielkie
Biała Gwiazda Krasice
2:7
Orlik Blachownia
Płomień Lgota Mała
2:5
Świt Borowno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Libidza
Pauza
Świt Borowno
4:0
Iskra Mokrzesz
Orlik Blachownia
3:2
Płomień Czarny Las
Start Soborzyce
4:2
Sparta Nowa Wieś
Metal Rzeki Wielkie
1:2
Płomień Lgota Mała
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Borowno
Pauza
Płomień Czarny Las
4:0
Biała Gwiazda Krasice
Iskra Mokrzesz
2:2
Metal Rzeki Wielkie
Sparta Nowa Wieś
2:3
Orlik Blachownia
Płomień Lgota Mała
3:3
Start Soborzyce
Błękitni Libidza
7:1
Biała Gwiazda Krasice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Rzeki Wielkie
Pauza
Biała Gwiazda Krasice
- : -
Płomień Czarny Las
Biała Gwiazda Krasice
- : -
Sparta Nowa Wieś
Orlik Blachownia
- : -
Płomień Lgota Mała
Start Soborzyce
- : -
Iskra Mokrzesz
Świt Borowno
- : -
Błękitni Libidza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości