zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
0:6
Skra Częstochowa
Zieloni Żarki
1:2
Akademia Sportowa Lubliniec
Unia Rędziny
2:0
KS Panki
LKS Kamienica Polska
0:2
UKS MOSiR Myszków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
14:1
LKS Kamienica Polska
UKS MOSiR Myszków
1:1
Unia Rędziny
Skra Częstochowa
6:0
KS Panki
Naprzód Ostrowy
6:2
Zieloni Żarki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
0:6
Skra Częstochowa
KS Panki
0:1
UKS MOSiR Myszków
Unia Rędziny
0:2
Akademia Sportowa Lubliniec
LKS Kamienica Polska
3:1
Naprzód Ostrowy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
5:1
KS Panki
Zieloni Żarki
3:1
LKS Kamienica Polska
Skra Częstochowa
0:0
UKS MOSiR Myszków
Naprzód Ostrowy
4:1
Unia Rędziny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
7:2
Naprzód Ostrowy
UKS MOSiR Myszków
1:1
Akademia Sportowa Lubliniec
Unia Rędziny
4:4
Zieloni Żarki
LKS Kamienica Polska
0:5
Skra Częstochowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
1:2
KS Panki
Skra Częstochowa
0:2
Akademia Sportowa Lubliniec
Naprzód Ostrowy
0:5
UKS MOSiR Myszków
LKS Kamienica Polska
1:1
Unia Rędziny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
9:1
Naprzód Ostrowy
KS Panki
1:2
LKS Kamienica Polska
UKS MOSiR Myszków
2:1
Zieloni Żarki
Unia Rędziny
0:13
Skra Częstochowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
3:0
Zieloni Żarki
KS Panki
6:0
Unia Rędziny
Skra Częstochowa
7:0
Naprzód Ostrowy
UKS MOSiR Myszków
1:0
LKS Kamienica Polska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
1:7
Skra Częstochowa
Zieloni Żarki
4:1
Naprzód Ostrowy
Unia Rędziny
0:2
UKS MOSiR Myszków
LKS Kamienica Polska
0:8
Akademia Sportowa Lubliniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
- : -
Unia Rędziny
Skra Częstochowa
6:0
Zieloni Żarki
UKS MOSiR Myszków
1:0
KS Panki
Naprzód Ostrowy
6:3
LKS Kamienica Polska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
0:4
Akademia Sportowa Lubliniec
UKS MOSiR Myszków
0:5
Skra Częstochowa
Unia Rędziny
0:7
Naprzód Ostrowy
LKS Kamienica Polska
1:4
Zieloni Żarki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
8:0
UKS MOSiR Myszków
Zieloni Żarki
3:0
Unia Rędziny
Skra Częstochowa
8:0
LKS Kamienica Polska
Naprzód Ostrowy
6:1
KS Panki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
0:2
Skra Częstochowa
UKS MOSiR Myszków
3:0
Naprzód Ostrowy
Unia Rędziny
1:7
LKS Kamienica Polska
KS Panki
2:0
Zieloni Żarki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
2:1
UKS MOSiR Myszków
Skra Częstochowa
12:0
Unia Rędziny
Naprzód Ostrowy
0:4
Akademia Sportowa Lubliniec
LKS Kamienica Polska
0:0
KS Panki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości