Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Miedźno
1:3
KS Panki
Sokół Olsztyn
3:0*
LKS Kamienica Polska
Liswarta Popów
- : -
Unia Kalety
Olimpia Huta Stara
2:2
Akademia Sportu Przystajń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Panki
5:0
Olimpia Huta Stara
Liswarta Popów
5:3
Grom Miedźno
Unia Kalety
- : -
LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn
- : -
Akademia Sportu Przystajń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
7:1
Akademia Sportu Przystajń
Grom Miedźno
6:5
Unia Kalety
Olimpia Huta Stara
0:0
Liswarta Popów
Sokół Olsztyn
- : -
KS Panki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Miedźno
- : -
Olimpia Huta Stara
KS Panki
- : -
LKS Kamienica Polska
Liswarta Popów
- : -
Sokół Olsztyn
Unia Kalety
- : -
Akademia Sportu Przystajń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Przystajń
- : -
KS Panki
Olimpia Huta Stara
- : -
Unia Kalety
Sokół Olsztyn
- : -
Grom Miedźno
LKS Kamienica Polska
- : -
Liswarta Popów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
- : -
Akademia Sportu Przystajń
Grom Miedźno
- : -
LKS Kamienica Polska
Olimpia Huta Stara
- : -
Sokół Olsztyn
Unia Kalety
- : -
KS Panki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Olimpia Huta Stara
Akademia Sportu Przystajń
- : -
Grom Miedźno
KS Panki
- : -
Liswarta Popów
Sokół Olsztyn
- : -
Unia Kalety
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
- : -
Sokół Olsztyn
Akademia Sportu Przystajń
- : -
Olimpia Huta Stara
KS Panki
- : -
Grom Miedźno
Unia Kalety
- : -
Liswarta Popów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Miedźno
- : -
Liswarta Popów
LKS Kamienica Polska
- : -
Unia Kalety
Akademia Sportu Przystajń
- : -
Sokół Olsztyn
Olimpia Huta Stara
- : -
KS Panki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Przystajń
- : -
LKS Kamienica Polska
KS Panki
- : -
Sokół Olsztyn
Liswarta Popów
- : -
Olimpia Huta Stara
Unia Kalety
- : -
Grom Miedźno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
- : -
Liswarta Popów
LKS Kamienica Polska
- : -
KS Panki
Olimpia Huta Stara
- : -
Grom Miedźno
Akademia Sportu Przystajń
- : -
Unia Kalety
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Miedźno
- : -
Sokół Olsztyn
KS Panki
- : -
Akademia Sportu Przystajń
Liswarta Popów
- : -
LKS Kamienica Polska
Unia Kalety
- : -
Olimpia Huta Stara
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
- : -
Olimpia Huta Stara
LKS Kamienica Polska
- : -
Grom Miedźno
KS Panki
- : -
Unia Kalety
Akademia Sportu Przystajń
- : -
Liswarta Popów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Miedźno
- : -
Akademia Sportu Przystajń
Olimpia Huta Stara
- : -
LKS Kamienica Polska
Liswarta Popów
- : -
KS Panki
Unia Kalety
- : -
Sokół Olsztyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości