zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lot Konopiska
Raków Częstochowa
10:0
Sparta Lubliniec
Jedność Boronów
1:0
Płomień Kuźnica Marianowa
Skra Częstochowa
28:0
Orzeł Pawonków
Stradom Częstochowa
0:2
MKS Myszków
Polonia Poraj
4:2
Jura Niegowa
Orzeł Kiedrzyn
4:2
Grom Miedźno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Miedźno
Pauza
Sparta Lubliniec
0:1
Polonia Poraj
MKS Myszków
2:1
Raków Częstochowa
Orzeł Pawonków
2:10
Jura Niegowa
Lot Konopiska
2:3
Stradom Częstochowa
Skra Częstochowa
12:0
Jedność Boronów
Płomień Kuźnica Marianowa
1:4
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Kuźnica Marianowa
Orzeł Kiedrzyn
0:14
Skra Częstochowa
Raków Częstochowa
4:1
Lot Konopiska
Jedność Boronów
5:3
Orzeł Pawonków
Jura Niegowa
2:4
Sparta Lubliniec
Stradom Częstochowa
3:0
Grom Miedźno
Polonia Poraj
2:2
MKS Myszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
Pauza
MKS Myszków
2:1
Jura Niegowa
Orzeł Pawonków
0:3*
Sparta Lubliniec
Jedność Boronów
1:4
Orzeł Kiedrzyn
Lot Konopiska
0:1
Polonia Poraj
Grom Miedźno
0:16
Raków Częstochowa
Płomień Kuźnica Marianowa
2:8
Stradom Częstochowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jedność Boronów
Raków Częstochowa
20:0
Płomień Kuźnica Marianowa
Sparta Lubliniec
2:3
MKS Myszków
Jura Niegowa
2:3
Lot Konopiska
Orzeł Kiedrzyn
3:0
Orzeł Pawonków
Stradom Częstochowa
2:8
Skra Częstochowa
Polonia Poraj
1:3
Grom Miedźno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kiedrzyn
Pauza
Orzeł Pawonków
0:14
MKS Myszków
Jedność Boronów
1:4
Stradom Częstochowa
Skra Częstochowa
5:3
Raków Częstochowa
Grom Miedźno
4:1
Jura Niegowa
Płomień Kuźnica Marianowa
3:5
Polonia Poraj
Lot Konopiska
3:3
Sparta Lubliniec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Pawonków
Raków Częstochowa
18:0
Jedność Boronów
Sparta Lubliniec
8:0
Grom Miedźno
MKS Myszków
3:2
Lot Konopiska
Jura Niegowa
5:2
Płomień Kuźnica Marianowa
Stradom Częstochowa
3:2
Orzeł Kiedrzyn
Polonia Poraj
1:4
Skra Częstochowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stradom Częstochowa
Orzeł Pawonków
2:14
Lot Konopiska
Jedność Boronów
2:3
Polonia Poraj
Skra Częstochowa
18:0
Jura Niegowa
Orzeł Kiedrzyn
1:4
Raków Częstochowa
Grom Miedźno
2:2
MKS Myszków
Płomień Kuźnica Marianowa
1:6
Sparta Lubliniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
Pauza
Lot Konopiska
9:0
Grom Miedźno
Sparta Lubliniec
3:2
Skra Częstochowa
MKS Myszków
17:0
Płomień Kuźnica Marianowa
Jura Niegowa
0:3
Jedność Boronów
Stradom Częstochowa
3:0
Orzeł Pawonków
Polonia Poraj
3:0
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Poraj
Orzeł Pawonków
5:10
Grom Miedźno
Jedność Boronów
1:4
Sparta Lubliniec
Orzeł Kiedrzyn
2:2
Jura Niegowa
Stradom Częstochowa
0:6
Raków Częstochowa
Płomień Kuźnica Marianowa
1:17
Lot Konopiska
Skra Częstochowa
1:0
MKS Myszków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jura Niegowa
Pauza
Lot Konopiska
0:2
Skra Częstochowa
Raków Częstochowa
16:2
Orzeł Pawonków
Sparta Lubliniec
2:1
Orzeł Kiedrzyn
Grom Miedźno
11:0
Płomień Kuźnica Marianowa
Stradom Częstochowa
2:3
Polonia Poraj
MKS Myszków
3:0
Jedność Boronów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Lubliniec
Raków Częstochowa
10:0
Polonia Poraj
Orzeł Pawonków
6:3
Płomień Kuźnica Marianowa
Jedność Boronów
3:7
Lot Konopiska
Skra Częstochowa
15:0
Grom Miedźno
Orzeł Kiedrzyn
1:7
MKS Myszków
Stradom Częstochowa
3:2
Jura Niegowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Myszków
Pauza
Lot Konopiska
4:0
Orzeł Kiedrzyn
Sparta Lubliniec
3:0
Stradom Częstochowa
Jura Niegowa
0:15
Raków Częstochowa
Grom Miedźno
5:1
Jedność Boronów
Polonia Poraj
9:2
Orzeł Pawonków
Płomień Kuźnica Marianowa
0:22
Skra Częstochowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
7:0
MKS Myszków
Jedność Boronów
1:8
Skra Częstochowa
Jura Niegowa
14:4
Grom Miedźno
Orzeł Kiedrzyn
2:6
Sparta Lubliniec
Stradom Częstochowa
4:4
Lot Konopiska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
5:0
Jura Niegowa
Jedność Boronów
0:4
MKS Myszków
Lot Konopiska
1:3
Raków Częstochowa
Skra Częstochowa
17:1
Orzeł Kiedrzyn
Grom Miedźno
2:3
Stradom Częstochowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
4:1
Lot Konopiska
Raków Częstochowa
- : -
Grom Miedźno
Jura Niegowa
2:3
MKS Myszków
Orzeł Kiedrzyn
6:1
Jedność Boronów
Stradom Częstochowa
0:1
Sparta Lubliniec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Myszków
1:1
Sparta Lubliniec
Lot Konopiska
4:0
Jura Niegowa
Skra Częstochowa
7:1
Stradom Częstochowa
Grom Miedźno
4:2
Orzeł Kiedrzyn
Jedność Boronów
0:3
Raków Częstochowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
1:2
Skra Częstochowa
Jedność Boronów
3:1
Jura Niegowa
Lot Konopiska
4:2
MKS Myszków
Orzeł Kiedrzyn
2:7
Stradom Częstochowa
Grom Miedźno
- : -
Sparta Lubliniec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
- : -
Orzeł Kiedrzyn
Lot Konopiska
1:2
Sparta Lubliniec
Jura Niegowa
- : -
Skra Częstochowa
Stradom Częstochowa
2:3
Jedność Boronów
MKS Myszków
8:0
Grom Miedźno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
9:0
Jura Niegowa
MKS Myszków
2:2
Stradom Częstochowa
Jedność Boronów
- : -
Grom Miedźno
Skra Częstochowa
10:0
Sparta Lubliniec
Orzeł Kiedrzyn
0:5
Lot Konopiska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
9:1
Stradom Częstochowa
Sparta Lubliniec
10:1
Jedność Boronów
MKS Myszków
0:2
Skra Częstochowa
Jura Niegowa
2:2
Orzeł Kiedrzyn
Grom Miedźno
1:14
Lot Konopiska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
1:2
Jedność Boronów
Sparta Lubliniec
4:4
Raków Częstochowa
MKS Myszków
- : -
Orzeł Kiedrzyn
Jura Niegowa
1:0
Stradom Częstochowa
Grom Miedźno
0:11
Skra Częstochowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości