Drugi Dzień zmagań we Wrocławiu!

Trampkarze bardzo dobrze rozpoczęli turniej Wrocław Trophy 2015 ale nie zamierzają spuszczać z tonu. Dziś w bardzo dobrym stylu pokonali KS Barycz Milicz strzelając aż 7 bramek rywali,nie tracąc przy tym żadnej ! Dla Kamieniczan bramki zdobywali : Dwukrotnie Igor Zubert oraz Jakub Tajber a po jednym trafieniu dołożyli Maciej Więcławik,Kamil Czerwiński oraz Kamil Holi .

Drugi dzisiejszy mecz nasz zespół rozgrywał z Niemiecką ekipą SV Tapfer 06 Leipzig . W tym meczu padł bezbramkowy remis mimo,że Kamieniczanie mięli więcej sytuacji podbramkowych.

Jutro zagrają ostatnie dwa mecze. O godzinie 9:20 zmierzą się z Victorią Września i będzie to mecz,który może zadecydować,które miejsce w grupie zajmą Kamieniczanie w drugiej rundzie rozgrywek. W przypadku wygranej Kamieniczanie będą już pewni walki o podium ponieważ będą mięli łącznie 4. punkty w tabeli i drugi mecz zadecyduje o tym,czy zajmą oni pierwsze czy drugie miejsce w grupie  i która z drużyn awansuje obok zespołu z Kamienicy. Jednak trampkarze sami muszą zrobić krok w kierunku podium pokonując jutro Victorie Września,czego im serdecznie życzymy !

Kamieniczanie jak dotąd nie stracili żadnej bramki w turnieju,jednakże nasz jutrzejszy rywal w tych rozgrywkach zdobył aż 16 bramek i tylko jedną stracił.

W przypadku porażki Kamieniczanie muszą liczyć na to,że Victoria Września pokona niemiecki zespół w stosunku wyższym niż uczyniła to z Kamieniczanami.

Mamy jednak nadzieję,że LKS sprosta zadaniu i zagra o pierwsze miejsce w turnieju Wrocław Trophy 2015.

Mecze o pierwsze,trzecie oraz piąte miejsce odbędą się także jutro o godzinie 15:40.

Chłopakom życzymy powodzenia i jutro będziemy na bieżąco informować o poczynaniach naszych zawodników.