Udany początek trampkarzy we Wrocławiu

Dzisiaj rano nasi trampkarze rozpoczęli zmagania w turnieju między narodowym Wrocław Trophy 2015.

Po zeszłorocznej wpadce i ostatnim miejscu,w tym roku trampkarze zaczęli bardzo dobrze zdobywając w pierwszych dwóch meczach 4 punkty i są już bardzo blisko zajęcia pierwszych dwóch pozycji w fazie grupowej dającej im możliwość walki o podium. Ale do tego droga daleka a trampkarze jutro zakończą zmagania w fazie grupowej.

Pierwszy mecz rozpoczęli o godzinie 9:20 a ich rywalem była Czeska ekipa TJ Sokol Košťany. Po bardzo jednostronnym  meczu to Kamieniczanie cieszyli się ze zwycięstwa 1:0,a bramkę na wagę ważnych 3 punktów zdobył Adrian Madejczyk po zamieszaniu w polu karnym. W całym meczu to nasza drużyna przeważała,ale trampkarzom udało się zdobyć tylko jedną bramkę,a wynik mógł oscylować w okolicach 6:0.Najważniejsze jednak są 3 punkty !  W drugim meczu,pierwszej kolejki rozgrywek Słowacka MFK Stará Turá również 1:0 pokonała Polski Barycz Milicz.

Druga kolejka rozpoczęła się o godzinie 11:00. Kamieniczanie zmierzyli się ze Słowakami,czyli z drużyną,która także nie przegrała pierwszego spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

W drugim meczu,drużyn,które w pierwszej kolejce poniosły porażki TJ Sokol Košťany nie dał szans zespołowi z Milicza inkasując 4 bramki i wygrywając pierwszy mecz podczas tych rozgrywek.

Jutro o godzinie 8:30 rozpocznie się ostatnia seria spotkań w fazie grupowej. Kamieniczanie zmierzą się z drużyną Barycza Milicz i patrząc na wyniki będą w tym meczu faworytem. W bezpośrednim pojedynku o awans zmierzą się MFK Stará Turá oraz TJ Sokol Košťany. Pierwsze dwie drużyny awansują do dalszej fazy a dwie ostatnie zagrają w turnieju o niższe pozycje na koniec rozgrywek.

Pod poniższym linkiem możecie sprawdzić pozostałe grupy oraz wyniki naszej drużyny.