Kolejne sparingowe emocje !

Już w najbliższą sobotę tj. 21 marca 2015r na boisku sztucznym przy ul. Limanowskiego nasza,przyszła "A-klasowa" drużyna zmierzy się z juniorami Rakowa Częstochowa. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 10:00.

Nasi zawodnicy będą przystępować do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach. Po wysokim zwycięstwie w ubiegłą niedzielę,nad Unią Kalety nasz zespół czeka dużo cięższe wyzwanie. Zespół juniorów II-ligowego Rakowa to jeden z najlepszych zespołów na Śląsku. Dotychczasowe wyniki Częstochowian w meczach sparingowych podczas przerwy zimowej to :  wygrana z Gromem Miedźno 3:1, rozgromienie Błękitnych Libidza aż 6:0,przegrana z Kmicicem Kruszyna 2:3.

Podczas sobotniego meczu trener Kręblewski nie będzie mógł liczyć na Bartosza Grzyba,który wraz z drużyną Płomienia Kuźnicy Marianowej rozpoczyna rozgrywki w Klasie Okręgowej. Mimo tego liczymy na dobrą postawę naszego zespołu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Limanowskiego (Za stadionem Rakowa Częstochowa). Początek spotkania o godzinie 10:00.