Kolejny sparing seniorów i kilka informacji

Już w najbliższą środę o godzinie 19:30 nasza pierwsza drużyna,rozegra mecz sparingowy z drużyną Orła Pawonków. Mecz odbędzie się na boisku przy ul. Magazynowej.

Seniorzy od 2. lipca do 8. lipca byli na obozie przygotowawczym w Węgierskiej Górce. Rozegrali tam mecz sparingowy z IV-ligową drużyną GKS-u Radziechowy-Wieprz. Mecz zakończył się bezdyskusyjnym zwycięstwem naszych rywali 6:1.

W środę zmierzymy się z Orłem Pawonków,drużyną na co dzień występującą w B-klasie Lublinieckiej. W zakończonym sezonie zajęli w niej 4. miejsce.

Początek spotkania o godzinie 19:30. Serdecznie Zapraszamy !

Wkrótce opublikujemy plan sparingowy naszej drużyny na pozostałe tygodnie.

Zarząd klubu w ciągu dwóch dni będzie musiał podjąć decyzję,czy drużyna zostanie zgłoszona do rozgrywek o Puchar Polski o czym poinformujemy na łamach strony internetowej.

Jeżeli chodzi o rozgrywki ligowe,to rozpoczną się one najprawdopodobniej w połowie sierpnia. Już teraz wiemy,że nasza drużyna została przydzielona do II grupy klasy "A" . Najprawdopodobniej liga będzie wyglądać następujaco :

- Czarni Starcza

- Sokół Olsztyn