Liga Trampkarzy: Kamienica Polska - Ajaks Częstochowa

Drużyna trampkarzy z Kamienicy Polskiej dotychczas rozegrała 3. spotkania w tym sezonie.

W pierwszym meczu ulegli na własnym boisku Akademii Lubliniec aż 1:8, a w następnej kolejce zrehabilitowali się wygrywając tym samym stosunkiem z Liswartą w Krzepicach. W sobotę zremisowali u siebie z rówieśnikami z Myszkowa 1:1.

Już jutro czeka ich kolejny trudny sprawdzian. O godzinie 17:00 podopieczni Bartłomieja Dobosza podejmą zespół Ajaksu Częstochowa, który dotychczas rozegrał dwa spotkania i oba wygrał. W pierwszej kolejce zdeklasował Naprzód Ostrowy, wygrywając 12:1, a w drugiej kolejce po wyrównanym meczu pokonał MOSiR Myszków 1:0.

Jutrzejszy mecz będzie meczem zaległym 3. kolejki rozgrywek.

Początek spotkania w środę o godzinie 17:00 na boisku przy ul. Magazynowej w Kamienicy Polskiej.

Serdecznie zapraszamy !