Po tygodniu przerwy emocje znów na Magazynowej !

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 a-klasowe emocje wrócą na stadion przy Magazynowej 1 ! Po tygodniu przerwy związanej ze strajkiem sędziów nasz zespół znów przystąpi do walki o ligowe punkty. Rywalem Kamieniczan będzie Dąbrowianka Dąbrowa Zielona. Ostatni mecz obu drużyn odbył się pod koniec poprzedniego sezonu,wtedy to LKS pewnie pokonał rywala 5:0. Na podobny rezultat liczymy i tym razem. Po udanym rozpoczęciu sezonu i zwycięstwie na własnym boisku z Jurą Niegowa (5:3) zawodnicy jak i kibice ostrzą sobie apetyty na więcej tym bardziej, że przed tym sezonem zespół Artura Minkiny wzmocnił się kilkoma zawodnikami na kluczowych pozycjach. 

Nasz sobotni rywal rozegrał w tym sezonie już dwa spotkania ligowe. W pierwszej kolejce Dąbrowianka poległa na własnym boisku 0-4 z zespołem Czarnych Starcza a tydzień później również u siebie dała sobie wbić dwa gole zespołowi ze Złotego Potoku i z zerowym dorobkiem punktowym zamykają ligową tabele. LKS mimo jednego rozegranego spotkania zajmuje 5 lokatę i ma realne szanse ma powiększenie swojego dorobku punktowego. Warto również wspomnieć że po dwóch kolejkach tylko jedna drużyna ma komplet punktów. Jest to drużyna Unii Rędziny. My skupiamy się na najbliższym meczu i liczymy na kolejne 3 punkty w ligowej tabeli,które pozwolą nam zachować dystans do szczytu tabeli lub skrócić go do zera . 

LKS Kamienica Polska - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Sobota,01.09.2018 godz.17:00 Stadion przy ul.Magazynowej ! Zapraszamy !