Sparta Szczekociny - LKS Kamienica Polska: zapowiedź

A-klasowe rozgrywki rozkręciły się na dobre i już w tą niedzielę, w ramach 5. kolejki, nasza drużyna rozegra kolejne, bardzo ważne spotkanie - o godz. 17:00 w Szczekocinach podejmie ona drużynę miejscowej Sparty.

Po słabym początku ligi (przegrane z Kusiętami oraz Mrzygłodem) Kamieniczanie zwyciężyli 3:1 z Jurą Niegowa oraz zremisowali 2:2 z Kmicicem Kruszyna odrabiając dwubramkową stratę. Te wyniki można uznać za dobry prognostyk przed niedzielnym spotkaniem.

Drużyna gospodarzy ma tyle samo punktów co nasz zespół - 4 - co zapowiada naprawdę wyrównany mecz. Będzie on dla obu zespołów bardzo ważny, gdyż sytuacja w tabeli zacznie się klarować. Strata drużyny przegranej do czołówki tabeli będzie wynosić już około 6-8 punktów, a zwycięzca nadal będzie liczył się w walce o awans. Każdy będzie chciał wyszarpać zwycięstwo za wszelką cenę.

Liczymy na to, że nasza drużyna pokaże charakter, będzie walczyć do samego końca i trzy punkty trafią na konto LKS  :)