Kolejne ważne spotkanie !

Do końca rundy zasadniczej pozostały tylko 3 kolejki a nasza drużyna wciąż ma szanse na grę w grupie mistrzowskiej,tak samo... jak na grę w grupie walczącej o utrzymanie. W środku tabeli jest niesamowity ścisk i już nie ma miejsca na pomyłkę. Kamieniczanie po dwóch porażkach z Sokołem Olsztyn (0:1) oraz Czarnymi Starcza (1:2),mają tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową,z drugiej jednak strony tracą tylko 4 punkty do grupy mistrzowskiej. 

Najbliższy mecz będzie być,może kluczowy w ostatecznym układzie tabeli. Przy sprzyjających wynikach innych drużyn i zwycięstwie Kamieniczan mogą oni awansować nawet na 5 miejsce i tracić do czwartej lokaty tylko jeden punkt ! 

Rywalem naszego zespołu będzie Sparta Siedlec Duży. Jesienią nasza drużyna zremisowała w Siedlcu 1:1,jednak wiosną nasz zespół spisuję się dużo lepiej. 

Nie wiadomą jest występ Bartłomieja Dobosza. Nasz trener w ostatnim meczu przeciwko Czarnym w Starczy odniósł kontuzję i nie wiemy jeszcze czy będzie w pełni zdrów na sobotni mecz. 

Początek spotkania na boisku w Kamienicy Polskiej przy ul.Magazynowej o godzinie 17:00. Zapraszamy !